Wpis z mikrobloga

Nie zapale więcej. Serce biło mi jak oszalałe. Pół godziny po joincie jak robiłem cokolwiek to wydawało mi się,że już to przeżyłem. Głowa bolała. Co chwilę musiałem dotykać butem podłogi, żeby sprawdzić czy ona tam w ogóle jest. Towarzysz palił to samo i czuł się dobrze. O co chodzi?!
#wykopjointclub
#narkotykiniezawszespoko
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NonOmnisMoriar: miałem kiedyś tak samo
myślałem ze mi rozsadzi głowę, czułem bicie serca między uszami myślałem ze zawał mam serce biło tak szybko i słyszałem jak pulsuje krew w mozgu... sam nie wiem o co chodziło kolega czuł się normalnie
  • Odpowiedz
  • 0
@NonOmnisMoriar: przepaliles się, joint na dwoje to może za dużo, skóro często nie palisz?
Każdemu się chyba tak zdarzylo. Sam miałem taka krzywą fazę, ze musiałem zwymiotować.
Wszystko siedzi w psychice, pewnie sam się nakrecales
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: Duze stezenie THC do ktorego jestes nieprzyzwyczajony, niewyplukane nawozy, na ktore widac jestes wrazliwy albo niedotlenienie / za szybkie tępo spalania / za dużo. Któreś z tych to pewne,a stawiam na ostatnie ;)
  • Odpowiedz
@NonOmnisMoriar: predyspozycje do wkręcania się, gorsze set & settings i/lub po prostu za dużo wypaliłeś. to jest w 99% przypadków wyłącznie w twojej głowie i da się nad tym zapanować i w miarę spokojnie przeczekać aż odpuści
  • Odpowiedz