Wpis z mikrobloga

@dogeisthetrue: obejrzałem materiał o fieście oraz BMW i słabo to widzę, piszecie sobie skrypty chociaż, co teraz będziecie mówić i pokazywać czy na żywca?
-po to są programy telewizyjne, żeby pokazać coś, to powinno być na 1 miejscu, zamiast tego w materiale o fieście przeczytaliscie tekst z testu, który mogę przeczytać na jakiejkolwiek strony i okrasiliscie to ujęciami rodem z TVP (jeśli jakikolwiek test auta zobaczycie z TVP, to uświadomicie sobie,
@OBRSO: Dzięki za opinię, bardzo się dla nas liczy.

Wszystkie odcinki powstały w dwa tygodnie na fali pomysłu. Zimą zorganizowaliśmy się bardziej, wyciągając wnioski na sezon drugi. Uwierz mi na słowo, że będzie o niebo lepszy, także dzięki takim odpowiedziom, jak Twoja.

Tak, jak piszesz, sezon 1 był dla nas nauką z której wyciągnęliśmy tyle nauki, ile się dało.
Teraz już tylko do przodu :)
@dogeisthetrue: Pamiętajcie, że liczy się przede wszystkim zawartość, popatrzcie na różne kanały motoryzacyjne na yt, Chris Harris ma najlepsze testy, petrolheads robią najlepsze dokumenty o starszych autach, roadkill robią szalone rzeczy ci goście z Australii mighty car mods również robią cos szalonego ale w inny sposób. Taki engineer explained wyjaśnia różne techniczne sprawy, ale robi też testy nowych aut mówiąc również o pokazując rodzaj zawieszenia jaki zastosowano itp.

Content to sprawa