Wpis z mikrobloga

Dług wobec wszechświata spłacony, byłem świadkiem jak dziewczyna zdradza gościa, ogólnie rogi robi mu przy każdej okazji. Napisałem mu na facebooku, niech wie. #konfident
Tak, jestem z siebie dumny, nie uważam korzystania z życia za coś złego, jakby była sama nawet sam bym może z nią zabalował, ale kurde...

Jeśli związujesz się z jedną osobą, to zawiązujesz z nią umowę. Jak ją łamiesz to jesteś po prostu #!$%@?ą, nie ważne czy jesteś facetem, czy kobietą. Gościu zmarnowałby sobie z nią życie, nie mogłem na to patrzeć.
To jest egoizm, takim osobom chodzi o to, żeby ten ktoś sobie był nieświadomy, a one sobie używają, bo "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal" - jej słowa.

Jak chce, to niech sobie poszuka gościa do otwartego związku, nie będzie miała z tym problemów, ale czemu tego nie zrobi? Aaaa, bo tutaj jest właśnie ten egoizm, bo wtedy on też by sobie używał, a to jest niedopuszczalne.

Jeszcze raz sprawdza się pewna prawidłowość, jeśli kobieta jest zazdrośnicą (a ona jest), to znaczy, że sama ma dużo na sumieniu. Byście słyszeli te rozmowy, "gdzie byłeś, pewnie z jakaś lafiryndą", jak gościu się odezwał do innej to robiła się czerwona, robiła mu jazdy, a za 5 minut jak poszedł w ślimaka z randomowym klubowiczem.

Mnie samego ktoś ostatnio tak uświadomił, ktoś po kim bym się nigdy nie spodziewał, jestem tej osobie cholernie wdzięczny.

I nie jestem święty, sam lubię specyficzne zabawy, ale nigdy nikogo nie oszukuję, mówię otwarcie o swoich oczekiwaniach.

#zwiazki #zdrada #uczciwosc
  • 9
  • Odpowiedz
Jeszcze raz sprawdza się pewna prawidłowość, jeśli kobieta jest zazdrośnicą (a ona jest), to znaczy, że sama ma dużo na sumieniu.


@lux_inspirati: moja była taka była. Nigdy za rękę nie złapałem, ale podejrzewałem ją o skoki w bok.
  • Odpowiedz