Wpis z mikrobloga

Zadziwia mnie niekiedy pomysłowość projektantów i architektów osiedla na którym mieszkam. Pomijając zrobienie początku chodnika w miejscu gdzie jest miejsce postojowe (które na sto pro będzie zawsze zajęte) to do pełni szczęścia postawili jeszcze na nim na środku wiatę śmietnikową.

Pozdro dla #murapol we #wroclaw ..
#architektura #architektplakaljakprojektowal #perelkiarchitektury #heheszki
Pobierz vegat - Zadziwia mnie niekiedy pomysłowość projektantów i architektów osiedla na któr...
źródło: comment_MKrw2tcVj9Oujydpq87ekH0EHoLjaw1a.jpg
  • 7
@vegat: Byłem tam ostatnio odebrać książkę A. E. Poe z olx za dwie czekolady. Ekhm, no nie powiem, dosyć dziko tam było, szczególnie jeśli chodzi o dojazd, którego zupełnie nie wyłapałem. :D

Efekt końcowy na pewno będzie zadowalający, więc nic się nie martw. :P
@JohnMarkII: Poza koniecznością tłumaczenia wszystkim jak tam wjechać to ja generalnie jestem zadowolony i uważam, że będzie to kawał fajnego osiedla z perspektywami. Szkoda tylko, że deweloper psuje to takimi kwiatkami - to już nie pierwszy raz kiedy robią coś nieracjonalnie. Rozumiem, że chcą najtaniej ale czasami bezkosztowo można było coś lepiej zrobić :P
Osiedle spoko, pomijając niektóre pomysły murapolu i sprzedawców, którzy to robią maślane oczy do klienta póki hajsu nie wpłacisz. Później jest już tylko gorzej, przepychanki o byle gówno.