Wpis z mikrobloga

Kumple, chciałbym zaopatrzyć się z biedniejszą wersję GoPro. Zapewne jest tu wielu znawców tego tematu, dlatego liczę na waszą pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pewnie zapytacie, dlaczego "biedniejszą"? Nie mam teraz tyle kasy, żeby #!$%@?ć na takie prawilne GoPro, także muszę się czymś gorszym zadowolić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chciałbym, abyście podali mi nazwe,model (?) kamerki, która mogłaby być nazwana GoPro-podobną, czy coś takiego. Mam nadzieję, że rozumiecie, bo jest już późno i mam trochę problemy z wyjaśnieniem o co mi chodzi :/

Prosiłbym o jakieś plusy i ewentualnie minusy danych kamer, z góry dziękuję.

Mimo, że nocna, to chyba i tak wypada otagować (ʘʘ)

#gopro #kamery
  • 6
@vikkiss: Na początek podaj jaki masz budżet bo wybór jest spory od 400 do 1400 zł wśród kamer GoPro-podobnych.
Ja się zdecydowałem na kamerę SJCAM SJ5000 wi-fi za 630 zł z polskiej dystrybucji.
Jeśli masz pytania to śmiało bo spędziłem kilka dni na wyborze kamery (choć sam nie wiem czy dobrze wybrałem ;p)
Film z testu tej kamery https://www.youtube.com/watch?v=B9zrZFSjS4U
@wilkor mi głównie zależy na tym, żeby cena nie była wysoka, a jakość jak na tę cenę najwyższa. Nie znam się na tym póki co nic, więc ciężko mi coś określić czego konkretnie szukam.