Wpis z mikrobloga

Takie o coś zrobiłem na miesięczny konkurs tematyczny na polskikursblendera.pl.
Temat to "Buty", a poszedłem o krok dalej i dorobiłem do nich scenę:)
Więcej renderów samych butów na FB - można oglądać bez konta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak, zdaje sobie sprawę, że but ma wiele niedociągnięć jak i sama scena też... ale nie płacili za to więc i zbytnio się nie męczyłem ;)

#blender #b3d #grafika3d #wykopowasekcjablendera
sirgorn - Takie o coś zrobiłem na miesięczny konkurs tematyczny na polskikursblendera...

źródło: comment_18y3iiEXp5ogoIpI0T1RizoDd97m9qfq.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@sirgorn: Pomyśleć że ludzie ot tak dla zabawy takie uber zajebiste rendery robią, a ja mam problemy z wymodelowaniem myszki komputerowej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@EpicSilence: dzięki za zaproszenie - śledzę wasze poczynania już od jakiegoś czasu, ale chyba wolę miesięczny okres konkursowy - bo zdarza się, że mam tydzień przerwy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@funeralmoon: miałem do wyboru, albo ubrudzić/zepsuć buty (chyba o to Ci chodzi), albo zrobić scenę do nich - wybrałem scene, bo chyba tego wewnętrznie potrzebowałem ;)

@alpag: Pomyśleć, że kiedyś myślałem tak samo ( ͡
  • Odpowiedz
@alpag: Powiem Ci, że najtrudniej jest wymyślić co się chce zrobić. A później chcesz zrobić trawę? No to google i "how to make grass blender" - dostaniesz tutorial od Gleba, "... tree ..." i tak dalej. (Tak, wolę pisać po angielsku, szybciej się znajduje). Jedynie kamienie robione według tutoriala z polskikursblendera.pl , a później bardziej zaawansowane teksturowanie kamieni, dodawanie mchu przy wodzie itp... to tylko stworzona tekstura b/w rysowana w samym
  • Odpowiedz