Wpis z mikrobloga

@szarszun: moim zdaniem te testy są do dupy. Moja dziewczyna na nich robiła i jak jej dałem moje stare testy (z lutego zeszłego roku) z PWPW to kompletnie inny poziom. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szczerze polecam te z PWPW, Wasz instruktor powinien Wam dać płytę.
  • Odpowiedz
@szarszun: WORDy mają swoją bazę, która ma niby zostać ujawniona za niedługo. Testy z PWPW są bardzo podobne, ja miałem kilka pytań dokładnie takich samych na egzaminie i kilka ze zmienionym obrazkiem/lekko treścią.
  • Odpowiedz
@ippawel: A niby robie testy na takich samych jak są w WORDZIE... Ciągle zdaje bo się solidnie przygotowuje. Jeśli tam obleje... to wróce do tej "szkoły" jazdy i sprostuje to dość mocno.
  • Odpowiedz
@szarszun: najlepiej robić od początku kursy po 2-3 razy dziennie testy i bez stresu do teorii podejdziesz. Ja miałem ten plus, że większość przepisów znałem, bo jeździłem długo na karcie motorowerowej (tak, są ludzie na skuterach/małych motorkach, którzy znają przepisy :o ) i nie musiałem dużo kuć. Najbardziej mnie śmieszą laski, które jeżdża hehe furą hehe z instruktorem hehe, w dupie mają przepisy, coś tam wiedzą, dzień przed egzaminem nagle trzeba
  • Odpowiedz
@ippawel: skąd ja to znam... ja robiłem tak:
- w lutym zacząłem chodzić na kursy (30h) ale najpierw zrobiłem sobie test... 64pkt. to nie mało jeśli się teoretycznie nie miało styczności z fachowcami.
- po chodzeniu na około 12h na wykłady zrobiłem kolejny test. Było 68 pkt- zaciesz mocno.
- po 18 h zrobiłem test wewnętrzny w szkole by być szybciej dopuszczonym do jazd- wynik negatywny 67pkt.
- do 25h nauki
  • Odpowiedz
@szarszun: no to rzeczywiście trochę przesrane. Ja specjalnie jeszcze przed 8-nastką poszedłem wyrobić dowód, żeby szybciej zdać prawo jazdy. Niestety dowód na 5 lat..
  • Odpowiedz