Wpis z mikrobloga

@Keygan: Mi to kompletnie nie przeszkadza. Nie mam żadnych uprzedzeń tego typu. Jedynie co mnie odpycha to solara i tapeta. Jak laska ma #!$%@? tapety że można szpachelką ściągać to ona przestaje być w moich oczach atrakcyjna. Makijaż dla podkreślenia urody a nie zrobienia maski. To co laska, jje, pije, pali zażywa.. Serio to nie ma znaczenia. Tym bardziej że to nie jest Tylko do odczytu, tylko można to modyfikować. I
  • Odpowiedz
@r5678: Częściowo się z Tobą zgodzę, bo solary i tapety też mnie odpychają, ale to co mówisz o reszcie no to o ile branie/palenie może skończyć i jeśli tak zrobi no to spoko, to kwestia tatuażu jest trudniejsza do rozwiązania.
  • Odpowiedz
@Keygan: Tatuaż można usunąć laserowo.. Zależy jeszcze w którym miejscu. Tym bardziej, że tatuaż to mogła być nierozsądna decyzja popełniona za młodu i laska wcale go nie chce, ale nie ma kasy aby go dobrze usunąć. Moje podejście do tatuży jest neutralne, zależy w którym miejscu i jaki. Ogólnie nie przeszkadza mi, może też mi się podobać, ale może się i nie podobać.
  • Odpowiedz