Wpis z mikrobloga

@lucku: piszesz, że pracujesz bez pośrednictwa agencji, ale rozumiem, że nie zgłaszałeś się bezpośrednio do tych Szwajcarów, ale rekrutacja była zorganizowana już przez jakiegoś polskiego pośrednika?
@lucku:

2 lata

senior

malo jak na seniora - przyjelo sie ze 5 lat, tez uwazam to za debilizm bo jak ktos ogarnia to moze i w rok zrobic sie specjalista w bardzo wielu dziedzinach

szwajcaria

50k brutto


jednak 50k euro brutto jak na szwajcarie to troche smutna pensja, jak na niemcy i uk to smutna pensja a szwajcaria jednak drozsza nic cholerny londyn, ja nie wiem czy 80k to tam
@bazingaxl: to malo, ale nie zapominaj o 3 latach freelancerki co pozwolilo mi zajebiscie ogarnac cssy, a to jest teraz bardzo wazne przy frontend developmencie.

Gdybym nie mieszkal w Polsce tylko w Szwajcarii mialbym pewnie dwa razy wiecej, nie zapominaj ze to remote.

To ze sie przyjelo ze na seniora jest 5 lat nie ma IMO zadnego znaczenia.

Na co dzien wlasciwie tylko Railsy i JS, ale w dosc dobrym stopniu
@bazingaxl: i generalnie zgadzam sie ze to dosc smutna pensja, ale nadal jest to 50% wiecej niz mialem wczesniej. Popelnilem po prostu troche bledow przy negocjacji :D
CTO


@lucku: co przez to rozumiesz bo imho to osoba ktora wlasiwie zajmuje sie IT w firmie, czyli najczesciej odpowiada za zakup sprzetu i ogarnianie ludzi ktorzy pod jej butem pracuja jako serwisanci firmowi zeby wszystko dzialalo ;)