Wpis z mikrobloga

http://www.bettingexpert.com/pl/blog/legia-ajax-wedlug-kowala

Wojtek Kowalczyk analizuje spotkanie Legia v Ajax, a w zasadzie opisuje jak będzie to wyglądało według niego i tym samym dołączył do zespołu #bettingexpert jako bloger, z tego co widzę

Moim natomiast zdaniem ten mecz nie będzie nudny, będzie szybki, bo taki być musi, Legia musi ciągnąć i atakować, Ajax musi kontrować i liczyć na bramkę, która zamknie mecz (tutaj akurat Kowal miał racje, gol i do chaty). Jednak nie rozumiem tej całej filozofii Berga, który zmienia cały skład na lige, co on ma dwa lineupy? Na lige i na LM? Spoko, jest szeroka kadra, ale bez ogrania to się nic nie zrobi. Powiecie, że Legia miała pecha w pierwszym meczu, okej, mogli strzelić, ale tak się nie stało, nie ma co gdybać. Ajax był skuteczniejszy, mam wrażenie, że dziś będzie podobnie.

Mój typ:

Ajax DNB @2.4, kurs zdecydowanie za wysoki i widzę value w tym słońcu.

#bukmacherka #ajax #legia (?)
  • 12
@jordanos: Dlatego zmienia bo Legia wygra lige w cuglach; chcą ugrać jak najwieksze pieniądze w europie dlatego tak grają póki co ; skończy sie LE; Legia w pierwszym składzie wybiegnie na boiska, wszystko przez ten podział punktów; troche im Rado namieszał ale myśle że dziś REMIS, under 2,5 tez mysle że wejdzie
@palodisko: W cuglach? Całkiem możliwe, że w połowie marca obudzą się bez LE i PP, no i pozycja lidera w lidze też będzie zagrożona. Wygrać nic w najbliższych tygodniach nie wygrają, a mogą sporo przegrać - mówię o trofeach nie o pojedynczych spotkaniach oczywiście.
@DonnyDonowitz: W cuglach; LE Legia skończy dziś albo w nastepnej rundzie; pozycja lidera juz jest zagrożona; to i tak nic nie zmieni jeśli bedą na drugim miejscu przed podziałem punktów; kto ma wygrać? Ślask który gra totalny piach; bez Mili nic nie zrobią; młodzieżowa Jaga zaraz nie wytrzyma presji; Lech jedynie sie czai po cichu; PP to dla mnie mało ważna sprawa; zresztą z roku na rok tam sie dzieją coraz