Wpis z mikrobloga

@Mysterii: wyrwanie jest szybkie i bezbolesne, ale czasem dentysta zakłada szwy na dziąśle i ja tak miałem, tydzień strasznej siermięgi i trudności z jedzeniem, potem ściąganie szwów to 30 sekund i też nie boli
@Mysterii: miałem wyrywaną w piątek tylko że z rozcinaniem dziąsła i była pod dużym kątem i korzeń dosłownie wyglądał jak kotwica. Ząb na 10 części rozcinany, zabieg 1h około, w piątek szfy sciagane. ogólnie zabieg nie boli ale potem napier.... zimne okłady i przeciwbolowe najlepiej mocne, ibuprom nic ci nie da :) ale zabawa przednia wygladałem jak chomik a czeka mnie kolejne wyrywanie huh ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Mysterii: nie jestem specem, ale się wypowiem. Jak masz korzenie rozchodzące się w różnych kierunkach to pewnie będzie trochę zabawy (dla dentysty oczywiście) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mysterii: To ja cie postraszę. Podczas rwania u mnie okazało się, że korzenie są jakoby zakrzywione i bardzo długie. Przyrośnięte do szczęki jakoś. Konieczny był zabieg polegający na separacji korzeni. 2h ponad na fotelu. Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)