Wpis z mikrobloga

Nie tak miało być ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No cóż, ryzyko było każdemu znane, sami zaproponowaliście zbiórkę, mówi się trudno xD Szkoda że tyle meczy wcześniej a to akurat nie...
Mój zakład za dużyyy hajs poszedł się #!$%@?ć tak samo jak wasz...Mimo wszystko jednak:
Zapraszam na specjalny post na hejty i wyzwiska ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jeden plus jest taki że #januszebukmacherki zrezygnują z dalszej gry ( ͡º ͜ʖ͡º)

A mówiłem nie grajcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Trzeba to wszystko przemyśleć jak to ma wyglądać-wszystkie nowe informacje o forum będą pod tym tagiem, jeśli w ogóle będą jacyś chętni w co wątpię xD

Przypominam że typ nie wszedł więc jest nadwyżka. Niedługo wrzucę głosowanie co z tym robimy(najchętniej bym wam to przelał z powrotem-kto mnie zna ten wie że hajsu na nikim nie kosiłem)

Postaram się każdemu odpisać na PW i tutaj pod postem z każdym pytaniem, ale dopiero po 15:00 jak wrócę z pracy i cierpliwości, bo będzie pewnie tona wiadomości :)

Proszę o niepisanie z głupimi pytaniami

Dobranoc mimo wszystko.

#kochampolskebodobrzetypuje
  • 73
  • Odpowiedz
  • 0
@Dolan: pisałeś wcześniej ze nigdy nie grałeś. Podejrzewa ze jesteś wiec Januszem bukmacherki. Wnioskuję z tego wiec ze nie było Cię na grupie. Popytaj ludzi czy zarobili czy nie, ja nikomu nic udowodniac nie musze i nikomu grać nie kazałem :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Polska4Ever: ale ja to rozumiem wszystko tylko jestem ciekaw jak często te typy okazują się błędne. Jestem Januszem ale będę próbować dalej swoich sił bo mnie to zainteresowało ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Lordbath: ale przecież ja do nikogo pretensji nie mam, nawet nie straciłem żadnych pieniędzy na tym zakładzie :) jestem tylko ciekawy jak często takie "pewne typy" nie wchodzą, na pewno możecie powiedzieć mniej więcej
  • Odpowiedz
@Polska4Ever: nie no pretensji nie mam kazdy gra na wlasna odpowiedzialnosc ale taki screen wykluczy mozliwosc oszustwa a twoje wczemiejsze typy nie byly platne wiec nie widze zwiazku.
  • Odpowiedz
O fixach słów kilka: ustawiane mecze były są i będą tak długo jak długo będą zakłady bukmacherskie. To zawsze dobry sposób na zarobek przez piłkarzy (oczywiście z niższych lig czy biedniejszych krajów) i sędziów którzy mają wpływ na wynik. Na pytanie dlaczego ten akurat nie wszedł jest kilka możliwych odpowiedzi : może ktoś po drodze od ustawiających do nas dał dupy (być może ktoś gdzieś sobie wymyślił ten fix nie koniecznie ten
  • Odpowiedz
@zgredinho: Fixy w internecie są ale dostęp do takich rzeczy ma naprawdę mała grupa ludzi (dla normalnego kowalskiego nie jest to dostępne), wszystko to co ludzie kupują z jakiegoś niby forum albo stron to fake ludzie tam opierają swoje typy na statystykach. Przykładowo dana strona obstawia jakieś spotkanie według statystyk i wydarzenie przypadkiem wchodzi to już ma dowód że ma niby fixy, wtedy ludzie dają się łatwo nabierać bo "oni"
veritas93 - @zgredinho: Fixy w internecie są ale dostęp do takich rzeczy ma naprawdę ...

źródło: comment_psEAp1v4fWENCTQ5BtBXseVZHvVvcuRT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@veritas93: Tam gdzie ja mam dostep na forum nikt nie sprzedaje typów, po za nielicznynmi wyjątkami.
Jest jedna zasada-informacje za informacje. Jak nie masz informacji to nikt cię tam nie przyjmie, a tak w ogóle to ich nawet nie znajdziesz z tego co wyczytałem.
Wchodzi się tylko za poleceniem kogoś+wpisowe+procent z wygranych kuponów+owczywiscie info o jakiś fixach
  • Odpowiedz