Wpis z mikrobloga

Co ja czytam to ja nie wiem nawet. Myślałem, że ten gość który uważa się za szeryfa i łapie studentów na piciu piwa jest tylko lekko upośledzony społecznie. Myślałem ponadto, że fanatycy polityczni to tylko internetowe trolle. Okazało się jednak, że ten #przegryw nie dość, że ma konto na wykopie, to jeszcze komentuje każdy temat o polityce, jadąc z góry na dół JKM i PiS, a przy tym wychwalając pod niebiosa PO, Palikota i Gazetę Wyborczą. Bardziej stereotypowo to się po prostu nie da. Tylko jeden napisany przez @Uwodziciel komentarz ma jakiegokolwiek plusa (jednego). Polecam przejrzeć jego konto, bo beka, szok i niedowierzanie, tysiące pytań bez odpowiedzi.

A jeśli chodzi o prowadzoną przez Ciebie akcję, to chciałbym Cię serdecznie zaprosić, panie @Uwodziciel na wrocławską wyspę słodową, najlepiej w pierwszy dzień wiosny. Wtedy to już tradycyjnie odbywa się masowa popijawa pod chmurką - nie ma gdzie nogi postawić, a wszystko to pod nadzorem policji ( I nie zgadniesz - jest to ulica, a więc pić tam nie można). Ba, miasto tam co roku stawia przenośne toalety, żeby studenci nie tworzyli dopływu Odry. Przyjedź, zobacz, napij się Chatteau de drogiewino i przemyśl swoje życie. Gwarantuję Ci, że będzie jak na Twoim ulubionym obrazku:

G.....a - Co ja czytam to ja nie wiem nawet. Myślałem, że ten gość który uważa się za...

źródło: comment_JQlPNzLSWWKB6rAPRb0lXOsPvPwpZHoA.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@Giekaczka: Przejrzałeś jego profil i naprawdę uwierzyłeś, że to on? Coś słabo widzę fakty kojarzysz. To było oczywiste, że się do tego przyzna. Takiej atencji i bólu dupy wykopków nie mógł sobie odpuścić:)
  • Odpowiedz
@Giekaczka: dodam tylko, że w naszym kraju nie obowiązuje 'zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych' a tych wymienionych w ustawie o wychowaniu w trzeźwości przeciwdziałaniu alkoholizmowi ORAZ w miejscach, które samorząd danego miasta/gminy wymieni w stosownej uchwale. Mogło się tak zdarzyć, że miejsce o którym mówisz nie znalazło się ani w jednym ani w drugim akcie prawnym, stąd możliwość spożywania w nim alkoholu.

Niemniej jednak tak idiotyczne rzeczy są penalizowane
  • Odpowiedz
@Giekaczka: haha, może dostanę bana, ale właśnie patrzę i jakiś czas temu ustawiłem mu notkę

co za #!$%@? idiota, nie popiera torturowania gwałcicieli córek


i zablokowałem ( ͡ ͜ʖ ͡) co racja to racja
  • Odpowiedz