Wpis z mikrobloga

@szajsesznycel: to może podpowiesz jakie lakiery hybrydowe sa najlepsze albo co zle mozna zrobić robiac hybrydy bo ja bylam u 3 pan na paznokciach i wlasciwie jedne tylko trzymały mi sie dluzej niz 2 tygodnie, druga pani zrobiła mi tak, ze odchodzily jak klej juz po dwoch dniach, a 3 zrobiła tak, ze miałam odpryski po 1 dniu ale niektore paznokcie trzymaly sie bardzo dobrze ;(
  • Odpowiedz
  • 0
@papadacze: po pierwsze hybrydy robi się na twardej płytce która nie 'pracuje' zbyt mocno. Najlepsze są Shellac ale i najdroższe dlatego poza mną i jedna panią w moim mieście nie ma ich nikt bo są nieopłacalne jeżeli biorę za hybrydy 40 zł. Jednak ja stawiam na jakość i zadowolenie klientki, która do mnie wraca. Długo po CND Shellac jest Indigo i SPN Nails.

Jest dużo przyczyn odchodzenia hybrydy : mogła
  • Odpowiedz
  • 2
@jnscarlet: nie wprowadziłam do salonu zwykłego lakieru bo to juz zupełnie by się nie opłacało. Za hybryde robiona w pół godziny biorę 40 zł. Za zwykle malowanie i siedzenie godzinę z klientka której nie wiadomo czy zaraz coś się nie odciśnie bo macha rękoma musiałabym wziąć 60 zł lekko. Także za opiłowanie paznokci, skórki, peeling, maska i parafina to 35 zł. 80 km od Poznania :)
  • Odpowiedz