Wpis z mikrobloga

@Uwodziciel: To na serio Ty? Ja rozumiem że masz odmienne zdanie od wykopków, ale na wszechgromnego: działania poza internetem w taki sposób to nie są dobre działania. Picie na terenach wyznaczonych prawem nie jest dobre, ale nie jest to powód żeby łapać/nagrywać osoby które spożywają alkohol. Prawo jest zawsze o krok za rzeczywistością, a szczególnie w Polsce gdzie zostało mnóstwo ustaw z PRL i z lat 90-tych, które nijak mają się
@mulen: że picie w miejscu publicznym powinno się zgłaszać i dawać mandaty. I w ogóle nie podoba mi się fakt, że praktycznie wszystkie wykopki nawołują do picia w miejscach publicznych a już najbardziej nie podoba mi się to, że jak ktoś ma na ten temat inne zdanie to jest mieszany z błotem. Mi to na przykład z przeszkadza, a jak ktoś wchodzi do tramwaju z otwartym piwem to już w ogóle
@Firenz:

1. Zacznijmy od tego, że gość nie "zwraca uwagi" tylko nęka ludzi.
2. Też nie lubię gdy jakaś pijana hołota zakłóca porządek i spokój, ale on atakuje tylko ludzi spokojnych, którzy nikomu nie przeszkadzają i nie zawadzają.
3. Dajesz przykład picia w komunikacji miejskiej. Mi się to nie podoba i większości wykopków pewnie też, dlatego gdyby zwrócił uwagę komuś w tramwaju i nagrał to kamerką, pewnie nikt by nie miał
@mulen: mógłbym widzieć problem w psach, ale nękanie to jest dosyć mocne słowo. W pierwszym nagraniu jak gościowi zwrócił uwagę to reakcja była "weź asjdfkasdkfsf" i dopiero po wymianie zdań zadzwonił po patrol, w drugim z tymi starszymi gościami w parku nawet nie zadzwonił tylko typek mu cisnął przez 7 minut i groził imo, ale moje osobiste rozważania pod co to podpada to sobie na razie daruję. Już nawet nie chodzi
@Uwodziciel: z twoich postow i filmikow wynika wielka praworzadnosc. mozesz, wiec wyjasnij, czemu uczepiles sie akurat osob pijacych alkohol? rozumiem gdyby stanowily one jakis ulamek wszystkich zgloszen. czemu nie zajmiesz sie kierowcami stajacymi w niedozwolonych miejscach lub osobami smiecacymi, czyli takimi, ktore w sposob obiektywny przeszkadzaja w zyciu publicznym?