Wpis z mikrobloga

@laveta: to raczej nie jest kwestia tego, że jestem różowym paskiem. Po prostu nie podoba mi się to, co Flint zaczął odpierdzielać od końcówki 1 sezonu i tyle.
@Siwariusz: to przepraszam, że Ci zaspoilerowałam, ale niestety to prawda, zrobili z Flinta geja.
  • Odpowiedz
@Maupolina: Nie pierwsza i nie ostatnia, której zwróciłem o to uwagę a jak ludzie notorycznie piszą o fabule bez spoilera...raz czytając komentarze na głównej dostałem spoiler całego sezonu...znaczy zakończenia. Ehh po tym jak napisałem komentarz i scrollowałem dalej zobaczyłem to...w pojedynkę mirko nie naprawie (,)

  • Odpowiedz
@Maupolina: Mój też :D W sumie wszystko co z Zombie to oglądam chyba nawet największe shity xD Wliczając grę na podstawie filmu George Romero Land of the Dead co to był za shit xD Całe przeszedłem z strażackim toporkiem a wszystko dla Zombie xD


edit: Cwany to jest ten anglik "kucharz" xD
  • Odpowiedz
@RexxarHell: akurat była przerwa w twd, więc postanowiłam dać szansę Znation. Czasem trzeba się odmóżdżyć. Niektóre odcinki są całkiem śmieszne, taka głupia rozrywka do piwa :P.
Co do BS to z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek. Zobaczymy co wyniknie z całej akcji zainicjowanej przez Flinta :P.
Też lubię tego kucharza :)
  • Odpowiedz