Wpis z mikrobloga

#fr6 #motocykle #pokazmotor #gorzkiezale #przegryw

Drugi wpis. Zdjęcia i bluzgi.

A CO TO? KRZYWO?
Imgur

#!$%@? CI W DUPĘ ANON, KRZYWO #!$%@?, ZAWIECHA 1200 CEBULIONÓW, KUPIONA 3 MIECHY TEMU, #!$%@? NIE ODDASZ HAHAHA
Imgur

BUDŻET TAK MOCNO #!$%@?
Imgur

Nie wiem czy obie krzywe czy #!$%@?, nie ma możliwości żeby źle ustawił. Obie lagi są idealnie tak samo wsunięte. No ale do #!$%@? ciężkiego jak je wyjmuje i kładę na glebie to za #!$%@? nie widać że są takie bananowe. Dopiero w półce. Czy to #!$%@? możliwe, że półka jest tak #!$%@?? Nic tak naprawdę nie wciskam na siłę, ośka wchodzi ręką, półka górna nachodzi bez problemu (najpierw wkładam lagi a potem górną półkę. Lagi i półki kupione od jednego kolesia. Ciężko stwierdzić czy pochodzą z tego samego moto. Ciężko też stwierdzić czy te lagi są z kompletu czy pochodzą z różnych egzemplarzy. Kupiłem je 3 miechy temu więc kłócenie się z typem że krzywo odpada.

Naprawdę się wczoraj #!$%@?łem. Siedziałem w garażu cały dzień aż do 1 w nocy. Poziom frustracji przekroczył wszelkie normy. Nie mogłem spać. Nie mogę jeść. Może to śmieszne, ale w końcu spiąłem dupę i chciałem ruszyć z projektem a tymczasem dostałem kłodę pod nogi i murzyńskiego #!$%@? w dupę na dzień dobry. #!$%@?
Pobierz bababysiejednakprzydala - #fr6 #motocykle #pokazmotor #gorzkiezale #przegryw

Drugi...
źródło: comment_KTa1UEPgf6gMRVyqcZ3AhzTfrTaXYv14.jpg
  • 12
@danielosw: Miałem i górną, robiłem sporo wczoraj akcji, nie pamiętam już wszystkich swoich sposobów na poprawienie tego. No ale też wydaje mi się że to półka bo jakbym tej lagi nie przekręcił ona zawsze jest wygięta w ten sam sposób, przecież jakby laga była krzywa to by się obróciła w drugą stronę. Umyję dupę i idę dalej walczyć.
@sto50siatek: @danielosw: @wylinka_wensza:

Właśnie wróciłem z garażu.

Krzywa półka dolna. Zamieniłem lagi miejscami, wygięcie jest identyczne jak przy prawidłowym montażu. Wyciągnąłem półkę. Mam bardzo równą podłogę w garażu. Stawiam półkę, dociskam lewą stronę do ziemi żeby równa opierała się okręgiem w który wsuwa się lagę, druga srona 2mm w powietrzu. MAM CIĘ #!$%@?. Sprawdzam jeszcze kilka razy, porównuje zdjęcia. No #!$%@? lagi muszą być proste. Te 2mm na półce
@sharkslayer: Tag do motóra #fr6 . W tym roku chciałbym zrobić ten przód, czyli zawiechę, jakiś reflektor, lusterka,kierunki. Do tego będę musiał podziałać coś z instalacją żeby ją upchnąć pod zbiornikiem. I trochę pojeździć. Mam zamiar #!$%@?ć z tego kraju na jakiś czas i zostawić projekt do czasu aż nie wrócę. Planów mam sporo, nie zmieniam ich. Nic nie mam rozpisanego ale wszystko mam w głowie. Chcę zrobić sobie unikatowego sporta