Wpis z mikrobloga

[ #konkurszpatresem #najlepszyrozowypasek #najlepszywykopowicz #najlepszyniebieskipasek ]

Rozpoczynamy nową edycję #najlepszywykopowicz. Do konkursu załapali się: @shido @Niedokonczone_zdani @daniel-kolakowski @MiszczJoda @marianbaczal @Old_Postman @FilozofujacaCalka @donmuchito1992 @rss @kamdz @Oskarek89 @ninetyeight @znudzonylewak. Zostały jednak 3 wolne miejsca. Teraz proszę Was Mireczki o podanie w komentarzach nazwy Mirka który powinien dostać Dziką Kartę. Osoba która dostanie najwięcej plusów otrzyma Dziką Kartę. Proszę też o plusowanie tego wpisu aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w głosowaniu.


Drabinka w tej edycji prezentuje się następująco:
Patres - [ #konkurszpatresem #najlepszyrozowypasek #najlepszywykopowicz #najlepszynie...

źródło: comment_BohT5GoPsYRkbkMfqEO8lZ9wyHm5pTHi.jpg

Pobierz
  • 156
  • Odpowiedz
  • 1
Mam 3 dzikie karty do rozdania! Nie mogły trafić do sklepu, bo majo uszkodzone pudełki. Wśród plusujących rozlosuje szczęśliwców. #rozdajo
  • Odpowiedz
@Patres: podoba mi się dobór zawodników, mam aż trzech faworytów.

No i dzięki Ci Panie, że obdarzyłeś autora rozumem, gdyż nie dodał on najbardziej gównianej z gównianych postaci, która w mniemaniu gimbusów mogłaby się pojawić. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi.
  • Odpowiedz
@Patres: Nie no poczułem straszną żenadę jak zobaczyłem tę tabelkę. Szkoda, że nie docenia się tutaj osób, które robią świetną robotę w tagach pokroju #historiajednejfotografii albo nawet tych, którzy mają własny tag na którym można dowiedzieć się wielu fajnych rzeczy jak #trymhistoria. Sami gimbusiarze i spamerzy. Jeden na 20 wpisów jest jakiś ciekawy a reszta to jakieś psychiczne #!$%@?, które w ogóle nie jest śmieszne
  • Odpowiedz