Wpis z mikrobloga

No elo. Prywata i analiza.

Na początek trochę prywaty.
Niedługo odbywać się będą wyboru na królów mirko, polega to mniej więcej na tym że każda zainteresowana osoba podaję swoją kandydaturę po czym ludzie na nich głosują sratatata i wchodzi do tego słynnego pseudosejmu, z której pobiera wysoką gażę (całe 0 złoty), ale decyduje o tym co będzie mogło dziać się na mirko, fajna inicjatywa, możliwe że nasza społeczność #lewackiebety będzie mogła na tym odnieść wysokie korzyści. Startuje z ramienia #mssw numerek 2 na liście (zaraz pod szefem wszystkich szefów, @AlmostDivine ) Głosujcie na mnie, a wolność dla pierogów na wykopie nastąpi z podwójnym kra!

Analyzy.(stan na godzinę 10:30)

VP vs CPH.
Kra, ten mecz aż się prosi o to żeby Virtusi go upieprzyli, Wilki które nie zagrały jeszcze żadnego meczu w tej grupie, VP które ma już pewny wyjazd do naszych ruskich majfriendów. Mały bet na CPH albo skip (nie biorę tego meczu pod uwagę w klasyfikacji ogólnej).

TSM vs Wrecking
TSM ma stosunkowo ciężką grupę w tym turnieju (z tym że jest to kolejny radziecki LAN, z kiepską nagrodą) dlatego nie wiadomo jak do tego podejść, ja skip, bo procenty są zbyt wysokie na TSM, a Wrecking to jakieś Boby które nawet na HLTV nie mają swoich własnych profili skonfigurowanych, a ryzyko na BO1 i powyżej 80/20 są dla mnie mało pociągające. Skip skip skip.

x6tence vs G2 (ex-ESC)
Jeden z bardziej ciekawych meczyków, z jednej strony przegrany tego meczu nie zostaje wyrzucony z turnieju - jest przeniesiony do lower bracketu gdzie prawdopodobnie spotka team Orbit. Gównoliga o 900 dolców za pierwsze miejsce. G2 ostatnio przechodzi jakiś kryzys (przegranie z ruskim teamem na mapie która kiedyś była ich najlepszą na LANie w Kato). Imo jest to mecz 50-50, z tym że wszystko zależy od map, jeżeli w rotacji będą 2/3 z tych: Cobblestone, Nuke, Overpass to polacy to biorą, aczkolwiek jeżeli okaże się, że gramy Mirage, Dusta lub nawet głupie Inferno - polacy robią RIP, niezły bet żeby zacząć swoją przygodę z betowaniem stawiając na ex6tence, kiepski bet żeby pomnożyć swoje skiny. 50/50 chociaż bardziej bym się skłaniał w stronę hiszpanów. Dla mnie skip.

Penta vs Fnatic
Fnatic zamiast ostatnio wszystko jak leci, pytanie tylko czy po serii wygranych mniejszych LANów będzie chciało im się jechać do Rosyji (ze Starladdera zrezygnowali) po to żeby wygrać kiepską nagrodę, mały bet na Penta lub skip, z mojej strony skip.

HR vs Mouz
BO1, 2 z 3 najbardziej nieprzewidywalnych teamów będących aktualnie w głównej rotacji, logika nakazuje w takim wypadku zdarzeń skipować lub rzucić mały bet na Underdoga - jakim w tej sytuacji jest mouz, pytanie tylko kto będzie 5tym w mouz, jeżeli przed meczem pójdzie info kto jest 5tym, i będzie to jakiś dobry szwab - możecie wejść w myszy, aczkolwiek jeżeli okaże się że biorą jakiegoś Boba - wejdźcie średnim betem na HR jeżeli będą mieli 65%>. Moim myfriendom powiedziałem wstępnie HR.

CPH vs szwabska Penta
BO1 na mapie Overpass, Penta z tego co kojarzę kilka razy już przegrała z CPH na LANie (tam gdzie kRYSTAL z jakiegoś "powodu" nie potrafi strzelać) niby Wilki powinny to wziąć, aczkolwiek po przegranej z MadJick (ex gwiazda z 1.6 + 4 Bobów z Norwegi). Cięzko powiedzieć jaki może być wynik na tej mapie, zwłaszcza że jest ona po tym dziwacznym reworku przez co z mapy "3 płaszczyznowej" przeszła na 2 płaszczyzny (tak samo jak Cobblestone). Miesiąc temu wygrali z Wilkami na Overpassie, kRYSTAL jest w domu z odpalonym .exe, w lidze ESEA zostało im jeszcze do rozegrania 7 meczy, gdzie porównując ich do aktualnej pozycji Wilków - Wilki nie mają nawet cienia szanse żeby pojechać na LANa, dlatego raczej nie będą się specjalnie starać. Średni bet ode mnie na moich myfriendów zza oceanu ode mnie poszedł.

TSM vs Flipsid3
No to mamy dzisiejszą walkę kogutów. Przez wczorajsze felerne mecze z VP oba teamy muszą wygrać ten mecz żeby przynajmniej mieć szanse na wyjazd na LANa, (bo obu później zostaje gra z CPH, które nie rozegrało jeszcze żadnego meczu w tej lidze). Z jednej strony mamy TSM, który indywidualnym skillem zjada wszystkich ruskich poza samorodną Ukraińską gwiazdą, wschodnim KennySem, S1mplem. Prawda jest taka że nie widzę TSMu przegrywającego na mapach takich jak Nuke, Inferno, Mirage, Dust, czy nawet Cache z Fsid3, 5 z 7 z dostępnych map w rotacji przy oddsach bliskich 60/40 brzmi jak gwiazdka z nieba, także tutaj proponuje high na TSM (swoim myfriendom powiedziałem dokładnie tak samo).

K1CK vs myKPV
Underdog dnia. Dust 2, map of choice na większości szwabskich turniejach, powód dla których mouzy potrafią upsetować większych teamów T1 na Dududu. Jeżeli chodzi o K1CKi to mam nieco... mieszane odczucie. Z jednej strony fox ze swoją AWP jest porównywalny do Jarka P, z drugiej strony w myKPV w przewidywanym squadzie jest gwiazda pugów ESEA jaką jest zyH, i suelo który jest najlepszym support playerem jakiego udało mi się spotkać kiedykolwiek na pugach (flashe, smoki, człowiek orkiestra). Mózg mówi K1CK, serce mówi myKPV, penis mówi skip lub low na myKPV.

CPH vs G2
Jak dobrze wszyscy wiemy, ostatnio G2 udało się pokonać szwedzką formacje która nazywa się Fnatic. Gamers2 po rozegraniu 11 meczy plasuje się bardzo wysoko w klasyfikacji ogólnej turnieju, przez co ma bardzo dużą szanse pojechać na LAN, na dodatek na LANie (DH2014Winter) prawie ugrali królów świata i okolic jakimi są NiPy na mapie de_cache (na której zresztą mecz będzie rozgrywany) z drugiej strony CPH jest tak nisko w tabeli, że musiałby zdarzyć się cud a żeby mieli szanse jeszcze pojechać na LAN. Niby łatwy bet na G2, albo może jakiś team ugadał się z CPH a żeby nie wpuścić G2 na LANa, nikt tego nie wie. Polecam mały bet na jedną ze stron i modlitwę, chociaż logika nakazuje bet na underdoga w takim przypadku, ja daje 240 na G2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą, jeden z mirków postanowił samemu spróbować sił w robieniu rozpisek, także łapcie ode mnie to: http://www.wykop.pl/wpis/11543632/virtus-pro-vs-cph-cph-ostatnio-przegrala-mecz-z-mi/
Dajcie mu trochę miłości <33

Polecam obserwować mój profil na serwisie wykop.pl - @znudzonylewak (klikamy obserwuj) dzięki temu wszystkie moje posty będą pojawiać się w zakładce "Mój Wykop". Wszelakie potrzeby serca, spadające donejty, nagie zdjęcia sióstr (tylko powyżej 16 roku życia) i inny misje od Boga proszę wysyłać na PW.
Polecam także obserwować najlepszy lewacki tag na wykopie bez żenady - #lewackiebety

Utwór muzyczny na dzisiaj: https://www.youtube.com/watch?v=CFjMeOnqAPI

  • 34
@Spejson: To naturalne - chcesz odrobić straty, które poniosłeś w wyniku troll beta. Masz nadzieję, że Lewak się zrehabilituje dobrymi analizami. Nie miej złudzeń, jak "zainwestujesz" swoje drogocenne AK Safari mesh, wtopisz je tak samo jak poprzednie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)