Wpis z mikrobloga

Pracujesz sobie, gra muzyka, śpiewasz pod nosem. Komputer taki szybki, Windows 8 taki stabilny. Praca tak dobrze idzie. Słońce za oknem takie słoneczne.
Nagle buczenie z głośników, zaś na ekranie radosny komunikat. Praca tak bardzo przerwana, pliki tak bardzo niezapisane...
Dzięki #windows
#praca #smutek #komputery #systemyoperacyjne
Majku_ - Pracujesz sobie, gra muzyka, śpiewasz pod nosem. Komputer taki szybki, Windo...

źródło: comment_elZdbKmQ633ae4muYt1VGUYkvYamFD7c.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MasterSoundBlaster: nie powiem, bo sprzęt mam raczej z górnej półki. Dlatego dbam o niego, regularnie czyszczę system ze śmieci, oprócz tego defragmentacje, diagnostyki, masaże, gorące kąpiele, spacery, wachlarz programów, które mają stać na straży porządku i prawilności. I dosłownie z dupy wyskakuje niebieski ekran. Z ósemki korzystam ok 10 miesięcy i pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło, bez powodu, bez ostrzeżenia. Bez sensu. Życie.
  • Odpowiedz
@5k07: Word i Photoshop mają - oba robią zapisy co 15-20 minut. I zgadnij, że te autozapisy pochodzą sprzed ponad 10 minut. Rzecz w tym, że, tak jak pisałem, praca szła fajnie, więc przez te ~15 minut zrobiłem całkiem sporo dobrych rzeczy.


@mamnatopapiery: Rzecz w tym, że do dzisiaj byłem bardzo zadowolony z ósemki (oprócz kłopotów po aktualizacjach). Wcześniej pracowałem na 7 i tamten pod względem stabilności
  • Odpowiedz
@Majku_: Indesign CS 6 ma na pewno, nawet wczoraj z tego korzystałem. Jak nie masz przeciwskazań sprzętowych (mało ramu, lub szkoda ci SSD) to zwiększ częstotliwość autozapisu. Z doświadczenia wiem, że BSODy chodzą w stadach, a nie solo ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@5k07: Tak, InDesignn ma, ale ja pisałem o Illustratorze, a ten nie ma :)

Z doświadczenia wiem, że BSODy chodzą w stadach, a nie solo ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ja im dam stadami, znajdę i pozabijam wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz