Wpis z mikrobloga

#roadtoknife króciutki update 6

Dzisiaj nawet fajnie się trejduje :)
Ak-47 Redline ft -> Awp Redline ft .

Vulcan bs -> AK Blue Laminate Stattrak ft + p250 Hive Stattrak fn
AK Blue Laminate Stattrak ft + p250 Hive Stattrak fn + naklejka Kawaii Killer CT (uparł się koleś jakby ona była najważniejsza)
zamieniłem na AK Case Hardened bs.
Czyli w skrócie 14 euro Vulcan + naklejka za 1 euro = Case Hardened bs za 18,25 na chwilę obecną.

W tym momencie mam w czelendżu :
AK-47 Case Hardened bs.
M4A4 Griffin Stattrak mw
Awp Redline ft

Razem jakieś 35 Euro ( - 1 za naklejkę )

Jeszcze 3 Jurki i będzie kosa.

Chyba że jakiś mirek się ulituje i rzuci kosą za to co mam w chwili obecnej ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#csgolounge #januszerynkusteam #csgo
  • 11
  • Odpowiedz
@diarrhoea: od jakiego skina najlepiej zaczynać trade? Bo za każdym razem jak zaczynałem, to Janusze proponowały średnio 10% mniej wyjściowej ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hartem: Skinami za które proponowano mi (procentowo) największy zysk, były skiny do ok. 2€. Po prostu wymieniasz taki skin na np. skrzynki o większej wartości, sprzedajesz je, kupujesz znowu ten skin i tak w kółko. Niby "mega zajebiście nie jest". Ale te 2-3€ zysku dziennie można spokojnie wyrobić.

Najgorsze oferty zawsze dostawałem za nóż i redline FT
  • Odpowiedz
@timigo: Ja tak dalej robie :P Owszem, blokada nieco utrudnia życie... ale co tam :P
Właśnie dzięki wymianie za skrzynki, kupiłem sobie lepszego galila i jeszcze mi kilka skrzynek zostało :D
  • Odpowiedz
  • 0
@diarrhoea: Ja teraz kupuje ak lub awp redline po 3 klucze i zazwyczaj czekam jeden dzien na oferte 7 kluczy za 2 redliny :P wczoraj mialem fajna oferte za flip knife stained ale mialem zablokowane klucze ;(
  • Odpowiedz