Wpis z mikrobloga

@michelney: Kiedy następnym razem do mnie napiszesz, spróbuj przemyśleć sprawę dogłębniej. Albo trollować bardziej autentycznie. Bo z pewnością nazwanie kogoś gimbazą, kiedy ma inne od totalitarnych poglądy zawyżeniem poziomu jest.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: nie przedstawiłeś w tym wątku żadnych poglądów, rzuciłeś tylko niemającym głebszej treści komentarzem. Nie zauważasz ,że jest to żenujące i gimnazjalne? Jeśli nie, to przestań mówić o jakimkolwiek zaniżaniu poziomu mikrobloga,hipokryto.
  • Odpowiedz
@michelney: Nie przedstawiłeś w tym wątku żadnych poglądów, rzuciłeś tylko niemającym głębszej treści komentarzem nazywającym użytkowników o nie-totalitarnych poglądach gimnazjalistami. Nie uważasz, że to jest żenujące i gimnazjalne? Jeśli nie, to przestań marnować mój czas, hipokryto.
  • Odpowiedz
@michelney: Pozwoliłeś sobie na taki komentarz, bo ktoś obśmiał twoje poglądy. U mnie zażenowanie wywołuje to, że ktoś może nadal popierać komunizm. Jednocześnie stosując tak biedną argumentację i wykazując, że poza rozdziałem w książce od historii w szkole średniej niewiele więcej sobie przyswoił. Pozwoliłem sobie na tamten komentarz ze względu na syf jaki TheBestest, a teraz i ty robicie w tym wątku.

Akurat to, że neuropa zaniża poziom wykopu wiadomo
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski

Pozwoliłeś sobie na taki komentarz, bo ktoś obśmiał twoje poglądy.

Nie czuję, że moje poglądy zostały tu obśmiane, a nawet jakby, to obśmiewanie nie jest zbyt wyrafinowaną metodą dyskusji, z pewnością jednak nie wartą odpowiedzi.

Jednocześnie stosując tak biedną argumentację i wykazując, że poza rozdziałem w książce od historii w szkole średniej niewiele więcej sobie
  • Odpowiedz
kiedy inni będą robić


@Fox_Murder: a kto Ci będzie robił w komunie jak nic za to nie będzie miał?
Tylko Ci ambitniejsi będą się rozwijać, ot tak dla siebie (by wyjechać?), reszta wyląduje przed TV, bo za 'równą' kasę nie będzie się dało nigdzie pojechać.
  • Odpowiedz
@TheBestest: Był socjalistą, ale nie komunistą. Kiedyś nawet powiedział:

Z daleka bolszewizm przedstawia dla biednych i uciśnionych nadzieję lepszego jutra, (…) z bliska jednak okazuje się zaprzeczeniem idei socjalistycznej.


Co więcej, partie komunistyczne w Polsce były nielegalne, a ich członkowie i zwolennicy byli represjonowani. Wiedział kto zły.
  • Odpowiedz