Wpis z mikrobloga

@kavillock: Napisałem mail'a, w ciągu godziny dostałem odpowiedź, która wygląda jak bym był pierwszym pasażerem w tym roku :D, ale podobno działa tak jak ma ;), swoją drogą jaki koszt pociągu z Katowic do Krakowa?
@Destr0: @kavillock: @ysiulec: Pojawiła się jeszcze opcja piątku i beforeparty u simsoniak. Doszły mnie słuchy, że wiecie... no cóż. Ja wczoraj się dowiedziałem :D Możecie dzisiaj się zdecydować :). W sumie z @Tokarz i @oxygen88 się zadeklarowaliśmy, że przyjedziemy w piątek.

@Destr0: Nie wymiękaj. Weź się teraz do roboty i jedź. Szczególnie, że sam optowałeś za piątkiem :P.
@Tokarz, @oxygen88, @5th: licząc: 15 wjazd, 2 x bilet jak regio to 2x10,78 (36,56), tlk 2x11.34 (37,68) (chyba) jak ta zniżka jest, jak nie to 2x14.49 (43,98), ja ja w portfelu mam 27, dyszki mi brakuję do regio, może uzbieram, więc nie wiem czy mam na beforeparty, a ja biedny człek jestem ;(
@5th: eej, ja nic się nie deklarowałem, mówiłem tylko, że ewentualnie jechałbym prosto z Gliwic - a w ogóle to chcę wyzdrowieć, bo od prawie 2 dni mnie coś męczy :<