Wpis z mikrobloga

@parachutes: Mam właśnie straszny dylemat, obie gry są fantastyczne i spędziłem przy nich dosłownie setki godzin. To nie będzie łatwy wybór:)

@mateuszo: No problem, polecam się na przyszłość:)

@Destr0: Tego się właśnie spodziewałem przewaga głosów na H3, niewiele osób pewnie zna JA2:)
@Zakakaikane: Civilization 2 zjadła mi dosłownie tysiące godzin, jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek grałem :P W EU nie miałem okazji zagrać.

@mateuszo: Na pewno się da tylko potrzebuję trochę czasu na przypomnienie sobie co i jak.
@sn4ch: zagraj sobie, jak masz czas, to pewnie kolejne 1000h spędzisz przy EU3, szczególnie, że teraz chyba na steamie jest promocja za 4 funty podstawka + wszystkie dodatki w tym najnowsze Divine Wind.
@sn4tch: Polecam! :) W trójkę za bardzo nie grałem, bo mój laptop ma trochę za mało ramu, ale warto wiedzieć, że trzecia część różni się od drugiej nie tylko sprawami technicznymi, ale też założeniami leżącymi u podstaw gry. W dwójce widoczne jest dążenie do tego, żeby świat rozwijał się tak, jak w to było w historii, stąd np. państwa mają swoich historycznych władców i dowódców, a do tego pojawiają się znane