Wpis z mikrobloga

Mirki, gram w #thelastofus na #ps4 i jestem w momencie, gdy włączam generator prądu w hotelu w zalanych piwnicach. No i nie dość, że ciemno jak w dupie, to na dodatek nie wiem, gdzie iść. Goni mnie ta gruba beka Purchlak, czy jak mu tam i nie wiem nawet, gdzie biec.

Może ktoś coś podpowiedzieć, co zrobić po włączeniu generatora?


Z góry dzięki.
  • 9
@sortris: Weź kartę z piętra wyżej i użyj jej na tych drzwiach.
Co do purchalaka to pamiętam, że biegałem wszędzie jak powalony i gubiłem wszystkich, a potem szybko otwierałem drzwi - jakoś tak. Jeden z najtrudniejszych momentów, bo strasznie klaustrofobicznie jest.
@sortris: generalnie, polecam najpierw znaleźć kartę (jest piętro wyżej, poszukaj ostrożnie) i po włączeniu generatora #!$%@?ć tak szybko jak to możliwe. ogólnie, mógłbyś #!$%@?ć purchlaka, pytanie tylko- po co?
@sortris: nie trzeba nawet zabijać purchlaka. Przed włączeniem generatora znajdź kartę do drzwi i zapamiętaj ścieżke do tych drzwi abyś nie błądził tylko od razu biegł. Jak włączysz generator od razu ścieżka biegnij do drzwi, rzuć molotova w purchlaka jeśli będzie do Ciebie biegł, zeby go troche spowolnić a następnie #!$%@? trojkat zeby otworzyć drzwi( ͡° ͜ʖ ͡°)