Wpis z mikrobloga

@Matt23: Mimo że uważam, że robi z siebie marną podróbkę Gordona Ramseya to ma plusa, że prowadzi program, który pomaga ludziom w najlepszy możliwy sposób.

Ostatnio byłam w restaruacji po jej "rewolucjach" i miejsce które było wcześniej obskurną knajpą do której bałeś się wejść to teraz jest samcznie, przytulnie i tłoczno od nawału klientów.

Strasznie to mnie cieszy :) nie ma nic fajnieszego niż stworzenie biznesu, który sam na siebie zarabia
@Benis:
@Palwed:
@mikaliq: ja jej nie lubię za podejście do ludzi. Zachowuje się trochę jak by dobra matka, zwłaszcza do wszystkich młodych osób. Poucza i opieprza. Według mnie jej reakcje są nienaturalne i pod publikę. Np kiedy odkrywa wielki syf w kuchni zawsze jest to samo - łolaboga, jaki syf, bród i jeszcze zawyć tam potrafi. Ma pretensje o to, że ktoś preferuje gotować potrawę w inny sposób niż
@wodorost50: :D telefon nie wybacza

@Matt23:pewnie że jej zachowania są pod publikę, też mi się nie podoba jej teatralne rzucanie talerzy i chamskie teksty. Drażni mnie jej wizerunek podobnie jak Ciebie. Mimo to uważam że jej program najlepiej pomaga ludziom z wszystkich produkcji TVNu. Bo od wszelkich programów typu Uwaga, po różne talent show, które robią chwilowy szum wokół chwilowego problemu/osoby, tutaj ludziom zostaje coś więcej.

Co nie zmienia faktu