Wpis z mikrobloga

@D3lt4: spróbujcie Cola Vanilia to dopiero świnstwo, ogólnie coca cola czy pepsi zwykła jest słaba w smaku jak ktoś się przerzuci na zero ewentualnie light
@TheArt: Bardzo dawno nie piłam tej Biedronkowej, dobre kilka lat (z 7-8?), ale nadal pamiętam ten jakby metaliczny(?) posmak. Może coś się zmieniło od tamtej pory. Ja w każdym razie mam fioła na punkcie jakości napojów i soków. Niewiele jest innych produktów spożywczych, za które jestem w stanie zapłacić sporo, choć mogę coś podobnego dostać dużo taniej. Te wszystkie sikacze w cenie 2-3zł za dwa litry są okropne. Ale tej Coli
@Jainapl: Kiedyś piłem 60 litrów Coca Coli miesięcznie, przerzuciłem się pierw na tę z Lidla, ona się Freeway nazywa i też jest odpowiednia w smaku. Kiedyś ta z Biedronki to było paskudztwo, teraz jest lepsza od oryginalnej, co ciekawe dłużej trzyma gazowanie nawet jak jest ćwierć butelki, ale musi być chłodzona. Wiedz jednak że mówię o tej z czarną naklejką, dużo rzadziej spotykana niż czerwona, czerwona jest ohydna jak była, jak