Wpis z mikrobloga

@SebusPL: Prawda w oczy kole ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyborca Korwina to obleśny, śmierdzący 18 latek w bojówkach z tłustymi, długimi włosami i czerwoną ręką od całodobowego samogwałtu. ble
  • Odpowiedz
@Bart300: patrząc na to ze w ostatnie wyboru wysłałem go do europarlamentu tylko po to, żeby przestał odpieprzac maniane w kraju i poszedł w miejsce gdzie nie ma żadnej decyzyjnosci, czuje dobrze, zwłaszcza kiedy widzę Janusza poniżej progu wyborczego
  • Odpowiedz
@Bart300:

Nie znam nikogo, kto głosuje na Korwina, a ma 18, lub mniej lat ;) Głupie są te teorie, że większość elektoratu Korwin-Mikkego nie ma praw wyborczych


Bo elektorat nie może mieć mniej niż 18 lat, podobnie jak pijany nie może być abstynętem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tylko podludzie głosują dalej na socjalistów.


@Techies: Słownik kuców polskich:

*socjalizm (kuc. lewactwo, maoizm) - poglądy polityczne inne niż poglądy naczelnego wodza Janusza Korwina-Mikkego.
  • Odpowiedz
@Bart300: Nastolatkom przechodzącym okres buntu pasują poglądy Korwina, bo są one zdecydowane i niemalże rewolucyjne. Hej! Sam jako nastolatek popierałem Mikkego :).

Ale rozumiem o co ci chodzi. Mam w rodzinie osobę na dość wysokim stanowisku, zarabiającą kupę kasy i mającą dość udane życie. Ta osoba również popiera Korwina.
  • Odpowiedz