Wpis z mikrobloga

ACHTUNG ACHTUNG! Kotełki dwa są już u nas :) Robię #pokazkota x2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To rodzeństwo z maja 2014, on roboczo ochrzczony batmanem(nie widać ale na umaszczenie pyska jak znak batmana), ona na razie imienia nie ma(wersji córki czyli "egjebllelegjjeemiaumiau" raczej nie bierzemy pod uwagę) :(
Czy wy wiecie Mireczki jak trudno znaleźć kogoś, kto odda kota? Na olx tylko wariatka, która ma dom tymczasowy dla kilkunastu kotów ale mi nie odda, bo to koty tylko niewychodzące- umrom jak dotknom trawe. Pisałam o tym wczoraj. Tablice ogłoszeń puste, u weterynarza jedno ogłoszenie- głuchy telefon.
Kotki nasze dwa są śliczne, mięciusie i córka jest zachwycona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Póki co nie wyszły w ogóle ze swojej pojabłkowej skrzyneczki, zostały zabunkrowane w przedpokoju przy grzejniku z prowiantem i kuwetą (ponoć ogarniają, co należy z nią robić- zobaczymy...)
Pani, która oddawała odetchnęła z ulgą, bo pół roku temu miała przeszczep i nie powinna mieć zwierząt w domu no ale dobra dusza nie miała serca ich gdzieś wyrzucać tylko czekała, aż ktoś je przygarnie.
Na dniach wycieczka do weterynarza w celu szczepienia i dokupienia tabletek, bo pora na powtórkę odrobaczania.
Kotełki wystraszone, ale mam nadzieję, że się polubimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Baaardzo się cieszymy i nie zrobimy z nich ciasteczek ani kisielku xD

BTW gdyby ktoś miał ochotę "rozebrać" hodowlę 15 kotów na trasie Warszawa-Lublin to służę adresem. Koty zdziczałe, ale karmione, właścicielka w szpitalu od miesiąca.
Wołam @Kaplanka @emi_emi @Jamajki no i @Mysterii :)
#koty #zwierzeta #weterynaria #czarnuchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naciass - ACHTUNG ACHTUNG! Kotełki dwa są już u nas :) Robię #pokazkota x2 ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: comment_5LdEq7zjGizio4QReWosMj1lT1RAc6Dn.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Naciass: Jak się opiekowałem kotami siostry to też były trochę dzikie i wolały siedzieć pod łóżkiem, na drugi dzień były bardziej swobodne.
  • Odpowiedz
@Naciass: Piękne futra. Ale widac ze przestraszone. Potrzeba im bedzie troszkę czasu zeby się przyzwyczaily :) Jak chcesz zeby szybciej doszly do siebie w nowym domu to kup faliway (nam pomagal w dokacaniu kotki do naszego kota i pomaga dalej gdy kotka ma ruje a kocur ucieka :p). Bedziesz sterylizowac czy stawiasz na zastrzyki?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@emi_emi: Dzis juz joker ;) zrobil postepy, dal brzucha do poglaskania :D saszka nadal sie wciska pod kaloryfer albo za kibelek. Apetyty slabiutkie :( Dam im po prostu czas na zadomowienie :) :)
Jak sie ogarna troche to wybierzemy sie do weta i zdecydujemy. Osobiscie wolalabym zeby ona sie choc raz okocila ale nie wiem.co domownicy na to ;) no i trzeba by upilnowac zeby brat jej nie bzyknal... zobaczymy jak
  • Odpowiedz