Wpis z mikrobloga

JKM w TVP - "Mnie g* obchodzi czym ja będę latał".

Te kuce mają chyba jakieś problemy emocjonalne. Niedawno na główną weszło znalezisko o samolocie Korwina i super fajnie wow korwin one kuce takie lepsze, a w tv zadali zwykłe pytanie o to czy będzie używał samolotu, a on hur dur co cie to obchodzi. Nie można normalnie odpowiedzieć na to pytanie? Zresztą co ja się dziwię, Korwin jest idealnym uosobieniem przeciętnego kuca - antyspołeczny, nie kontaktuje z rzeczywistością i choćby się z kimś zgadzał, to i tak przyczepi się do byle pierdoły, żeby dalej się kłócić.

#oswiadczenie #korwin #neruopa #4konserwy
  • 10
i choćby się z kimś zgadzał, to i tak przyczepi się do byle pierdoły, żeby dalej się kłócić


@FireDash: i nagle "tajemnica" nieustannego podziału jego środowiska staje się jasna... Korwin to jest Korwin, on nie umie normalnie odpowiadać. Wystarczyło kilka zdań o tym, że planuje aktywną kampanię w terenie na spotkaniach i samolot to najlepsza opcja szybkiego przemieszczania się. Ewentualnie mógł też coś dodać o tym, że podróżował będzie za pieniądze
@FireDash: Czas w TVP jest zbyt ważny na pierdoły. TVP to nie wykop żeby śmieszkować. A w wiadomościach i tak puścili żeby tylko ośmieszyć i zdyskredytować: Korwin oszust, udaje rolnika i płaci KRUS.

Kumasz już?
@FireDash: Promował się oczywiście. Jeśli uważasz, że jedyny człowiek, który chce realnych zmian jest nieważny, to jak ma się cokolwiek zmienić w tym kraju?