Wpis z mikrobloga

@Lim3: Bawi mnie trochę to zamykanie się w enklawie znajomych na FB. Ludzie używają tego zamiast NK i GG i nagle na fejsie nie można porozmawiać z kimś obcym. Ciekawe czy na ulicy tez nie rozmawia z takimi. Akurat tego wpisu nie propsuję
  • Odpowiedz
@Lim3: Laska która na zwyczajne miłe zagajenie odpowiada w tak obcesowy sposób to tępak i burak i w pełni zasługuje na taką riipostę bo do kulturalnej rozmowy po prostu nie dorosła.
  • Odpowiedz
koleś jest chamem i tyle, panienka może niezbyt miła, ale dlaczego miałaby taka nie być? napisała zajebiście normalnie i neutralnie


@troflix: Może tak, ale do mnie dużo pasztetów większych i mniejszych zagaja i choć najchetniej bym tez im kazał #!$%@?ć, to tego nie robię. Przecież można z kims normalnie porozmawiać i ewentualnie lekko wyrazić brak zainteresowania. Koleś się pewnie wkurzył, miał prawo
  • Odpowiedz
@gryffindor: Było wiele razy i bardziej bolało, jak przez długi czas pisałem z dziewczyną by potem się dowiedzieć, że od początku wiedziała, że nic z tego nie będzie. Jakby napisała na początku to obie strony by oszczędziły czas i energię.
  • Odpowiedz
Było wiele razy i bardziej bolało, jak przez długi czas pisałem z dziewczyną by potem się dowiedzieć, że od początku wiedziała, że nic z tego nie będzie. Jakby napisała na początku to obie strony by oszczędziły czas i energię.


@parapet235: E tam, ja sądzę, że byłeś na dobrej drodze i po prostu potem coś nie pykło :)
  • Odpowiedz
E tam, ja sądzę, że byłeś na dobrej drodze i po prostu potem coś nie pykło :)


@gryffindor: Nie masz racji. Tego, że od początku nie była zainteresowana i odpisywała tylko z grzeczności dowiedziałem się od jej brata. Naprawdę wolałbym jakby na początku napisała, że nie jest zainteresowana.
  • Odpowiedz
@parapet235: Dla mnie tylko dziwne jest to, że dziewczyna od razu na starcie już odrzuca danego gościa. Zupełnie tak jak na tym obrazku czy jak było w Twoim przypadku. Takie obrazki mogą trochę zniechęcać takich normalnych gości do tego, aby próbować zagadywać. Nie widzę sensu takiego zamykania się na siłę
  • Odpowiedz
@Waaldo: Co w tym dziwnego? Jak się dziewczynie jakiś chłopak nie podoba to raczej tego nie przeskoczysz. Czy jak do ciebie napisze dziewczyna, która ani trochę ci się nie podoba, to nie odrzucisz jej na starcie? Może ma już chłopaka? Może przejrzała jego profil i zobaczyła, że raczej nie będą mieli o czym rozmawiać?
  • Odpowiedz
@Lim3: Od zawsze beka z osób, które nie rozmawiają z nieznajomymi. #!$%@?, jak oni poznają nowe osoby? Na domówce stoją sobie ze znajomymi, podbija jakiś nowy, a ta od razu ALE JA Z TOBO NIE MUWIE BO SIĘ NIE ZNAMY CZE.
  • Odpowiedz