Wpis z mikrobloga

Mircy, jakim debilem trzeba być, aby nie być w stanie przeczytać jednej krótkiej informacji.


@SzewskaPasja: Sporo korzystam z blablacar i powiem Ci, że pytanie jak najbardziej normalne. Jest od #!$%@? ludzi wystawiających przejazd na daną godzinę a po kontakcie telefonicznym okazuje się, że wyjazd +- 2h.
@Qfarcowy: Co do kierowców z blabla, mam o nich mega mieszane uczucia. Czasami jestem pasażerem. Przekrój kierowców z jakimi jechałem jest tragiczny. Uśredniając. na 50 przejazdów, w których byłem pasażerem. 5% jeździła świetnie, 20% dobrze. jakieś 50% znośnie a 25% to zagrożenie dla otoczenia
@egoistyczny_logistyk: tak, kilka razy. Hitem okazał sie kierowca który lubił hamować w ostatnim momencie. Kilkanaście razy na 150km hamował tak, ze za trzymywal sie na pasie po prawej stronie bo by wjehal w tyłek komuś. Jeśli stałoby tam auto, to mogiła.

Kiedyś też jechałem na koncert do katowic z kolesiem, który nie trzymał pasa ruchu. Na autostradzie, ekspresówkach itd. Epicentrum był moment jak na dwupasmowym rondzie bez świateł wystartował z lewego