Wpis z mikrobloga

@kartofl: Jeśli prostujesz od czasu do czasu to nawet taka za 30 zł nie zrobi różnicy. Ale jeśli robisz to częściej to polecam remingtona i babyliss. U mnie np w tesco są bardzo często różne modele w promocji za mniej niż 120 zł :)
@Naciass No właśnie szukam takiej do sporadycznego prostowania. Chyba trzeba się przejechać do Tesco w takim razie. Na początku w ogóle myślałam, żeby ją zakupić w jakimś Saturnie czy czymś takim, ale obawiam się że przełacę.
Remington jest spoko. Babyliss niby fajny, ale moje włosy nie przepadają za nią. Kup przez neta, po co przepłacać. Prostownica tez można kręcić loki ;)
@kartofl: Remington, Rowenta, Babyliss, jonizacja tak jak wspomniano obowiązkowo. Przejrzyj promo w różnych agd rtv, ja akurat kupiłam na dobrym promo dobrą prostownicę remingtona, jestem zadowolona, ale niestety wszystkie prostownice w jakimś stopniu będą niszczyć włosy przy częstym stosowaniu. Ja swoją odstawiłam, prostuję srednio raz na pół roku i włosy zdecydowanie odżyły :)
@kartofl: tylko Remington, tylko płytki ceramiczne, plus koniecznie zadbaj o ochronę włosów przed prostowaniem, z tańszych to Marion serum termoochronne. Włosy się palą, a wręcz gotują xD głównie jeżeli prostuje się włosy, które nie są całkowicie suche. No i przy prostowaniu zwróć większą uwagę na nawilżanie i odżywianie włosów, wtedy nie odczują tak bardzo negatywnego wpływu prostownicy.
@kartofl: Tylko remington. Ja swojego kupiłam w Kauflandzie na jakiejś śmiesznej promocji za 40 zł. działa prawie 2 lata, jeszcze nic się z nim nie stało. A kiedyś pożyczyłam od współlokatorki jakąś super-wypasioną prostownicę za 200 zł i nie było porównania do mojej. Nie można przepłacać.
@kartofl: polecam Remington Shine Therapy, nie pamiętam dokładnej nazwy modelu, ale z wyglądu jest taki w szaro-miętowych kolorach, nie jestem pewna, czy mieści się w przedziale do 150 zł, ale do 200 na pewno :) używałam tej prostownicy ok. 4 lat i dopiero kilka miesięcy temu się zepsuła (tzn. niby nadal działa, ale nie w pełni, bo po nagrzaniu się lubi się wyłączyć, a sterowanie jest elektroniczne). kupiłam na jej miejsce