Wpis z mikrobloga

  • 0
@nawykopie: W sumie mam jedno pytanie; wiem, ze ta kwestia była poruszana w jakimś Pana filmie na YT ale nie pamietam.
Czy mając dwie prary rożnych opon te "lepsze" lepiej dac na przód czy tył w przednionapedowce?
  • Odpowiedz
@patryqo: Sranie w banie. Ilekroć słucham o normach to zaczyna boleć mnie głowa. Co prawda nie robię w WRD i mandaty za wykroczenia drogowe daję za coś co wyjątkowo stwarza zagrożenie (wyprzedzanie na przejściu itp.), ale przez tyle lat co robię nikt mi nie narzucał żadnej normy. Jest miesiąc, że wystawię dwa mandaty, a jest, że wystawię dwadzieścia. Wszystko zależy od ludzi z którymi rozmawiam. A co do WRD to oni
  • Odpowiedz
@patryqo: lepsze na tył, na pozór jest to wbrew logice, w końcu koła pędne powinny mieć lepsze.. jednak gdy spojrzymy na to technicznie lepsza jest podstrowność niż nadsterowność, gdy nam tył lata na lewo i prawo.
Jak spadnie jeszcze śnieg, założe gorsze na przód i tył i pokazę różnicę.
  • Odpowiedz
  • 1
@nawykopie: widzę, ze mamy takie samo zdanie. Jednak zauważyłem ze ilu kierowców tyle zdań na ten temat. Tył jest wyleczony wiec powinien miec lepsza oponę, przodem zawsze mozna skręcić dac gazu przyhamowac - poszukać przyczepnosci.
  • Odpowiedz