Wpis z mikrobloga

Przestałem od kilku miesięcy śledzić co się dzieje w ogóle w #worldofwarcraft, ale po egzaminach chce wrócić do grania. Pytanie więc: opłaca się grać teraz ele shamanem? (widziałem jakieś hotfixy i zmienioną mechanikę Echo of the Elements - na dobre to wyszło? Zerknąłem też na simcrafta i całkiem wysoko elemental siedzi, ale wiadomo, że na simcrafta trzeba patrzeć z przymrużeniem oka)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@pitrah606: rozumiem ze piszac hybryde masz na mysli dualspec i zmienianie w trakcue gry zaleznie od checi ? polecam rzucic okiem na wow us forum dla dps ktorej to czesci nie ma w wersji eu. Tam mozna znalezc ciekawe info co sie obecnie dzieje. Ja gram palem ret dps i na 89lvl w random inst przegrywam w dps jedynie z heirloomkami jesli sie pojawiaj, a tak to pierwszy :) gram
  • Odpowiedz
@BOYAR: Ja chce w---------ć na hordziakowego BLa ze swoimi alluchami. Z hybrydami to tak jak mówisz chce iść w dual spec dps/heal i w zależności na co mam ochotę, to tym rajdować. Cały MoP grałem Lockiem, mam ochotę teraz na coś innego :<
  • Odpowiedz
  • 0
@pitrah606: w takim razie do zobaczenia w terenie bo ja wlasnie siedze na BLu w Hordzie :] mialem za duza przerwe i stwierdzilem ze nie bede nic przenosic tylko zaczne from 0 to hero :)
  • Odpowiedz