Wpis z mikrobloga

Zamówiłem płytę główną do laptopa a #aliexpress, w Europie jest praktycznie nie dostępna, a na Ali kosztuje prawie 100$ :P
Ciekawe czy jak przyjdze to będzie działała, no i liczę, że uniknę podatku ;P
Pamiętam, że na mikro ktoś kupował kartę graficzną, która okazała się fejkiem, ciekawe jak będzie z płytą główną, niby dobry sprzedawca i ma od groma płyt głównych.
  • 9
  • Odpowiedz
@Froto: ja potrzebuję kupić klawiaturę do lenovo, też się zastanawiam czy to oryginały jeżeli pisza w aukcji, że "original lenovo". Niby na zdjęciach są takie jak oryginalne, z nalepkami w tych samych miejscach itd, ale kij wie czy nie zrobili zdjęcia oryginalnej, a sprzedają kopie.
  • Odpowiedz
@Dolan: Prawda jest taka, że jak kupisz i będzie fake to odzyskasz kasę, tak chyba było z Mirkiem od karty graficznej. Ja innej możliwości nie miałem jak kupić ją tam gdzie jest (u źródła xD)
  • Odpowiedz
@Froto: W międzyczasie idzie do mnie chłodzenie od vaio niedostępne w polsce, na ali "nowe oryginalne sony" 90zł. Zobaczymy jak z oryginalnością bo na zdjęciu wyglądało identycznie jak to zdemontowane przeze mnie.
  • Odpowiedz
@Froto: trzeba było sprawdzić forum typu laptoreview za sprawdzonym sprzedawcą i kupić na ebayu, ja tak kupowałem grafikę do lapka i na ali nie było ani taniej ani większy wybór
  • Odpowiedz