Wpis z mikrobloga

O co tu chodzi??? Niedługo dowiem się, ze jedzenie samo w sobie jest tak niezdrowe, ze trzeba będzie odżywiać się powietrzem. Ile można jeszcze czytać o szkodliwości jedzenia? Owoce są ble, bo maja fruktozę, maki pszenne są be, bo maja gluten... mleko zabija ludzi... To co ja mam do cholery jeść jak wszystko szkodzi??? Czemu nie piszą jak hamburger kupiony w Macu czy Kingu, a kurczaczek w KFC może sprawić, ze wykitujesz szybciej, niż od tej całej reszty wziętej, którą nas straszą? Takie młode pindy się naczytają, a później nic nie chcą jeść. Mam nadzieje, ze niektórzy z was umieją selekcjonować takie informacje i dobrać jedzenie do swoich potrzeb rozsądnie. Wszystko jest dla ludzi, ale przeginanie w jedna i w druga stronę - szkodzi.
#irytacja #boldupy #oswiadczenie
  • 9
@Middle-Earth: Kiedyś słyszałem historię, jak pewna starsza pani zasłabła i zemdlała, a nikt nie znał przyczyny. Lekarze dwoili się i troili, by odkryć powód osłabienia organizmu, ale w końcu ktoś w jej domu odkrył pokaźny plik wycinków z gazet, na których było napisane, co jest niezdrowe i ona po prostu tego nie spożywała.
@parsiuk:
1. nie czytam prasy kolorowej
2. jem co chce, wiem jak sie odzywiac dobrze i rozsadnie i nie odmowie sobie nawet pizzy :P
3. ty nie musisz czytac prasy kolorowej i ogladac tv, zeby byc atakowanym takimi bzdurami, tego jest pelno wszedzie, z kazdego opakowania wyskakuje mi znak gluten free, a o tym co naprawde szkodzi sie milczy.
Robi sie ludziom wode z mozgu