Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki!

Chciałem Was zapytać o jazdę na nartach, czy to faktycznie takie fajne?
Nigdy nie jeździłem, nigdy nie miałem nart na nogach. Ale coraz bardziej chciałbym spróbować. Ale czy to nie strata czasu i pieniędzy?

Ja kocham swoje moto i uwielbiam prędkość i jazdę na nim. Czy można porównać jazdę na moto do jazdy na nartach? (chodzi mi o odczucia)

#narty #jazdananartach #motocyk #motocyklisci
  • 19
@Bluelight: Przez przeszlo 8 lat zima mogla dla mnie nie istnieć. Potem założyłem narty, a ze jestem minimalistą to zamieniłem dwie dechy na jedna. Teraz może nie istnieć jesień.

Nart nie porównasz do niczego innego. Spróbujesz to sie przekonasz. Wypożycz sprzęt kilka razy - zobaczysz co i jak. A w razie czego stracisz kilka a nie kilkaset monet
Myślałem żeby spróbować, ale nie chciałem zdradzać swojej miłości :p


@Bluelight: nie musisz zdradzać, na początek pewnie za 300 może 400 zł kupisz coś, żeby sprawdzić jak się jeździ, jeśli ci się spodoba możesz dozbierać do czegoś lepszego.
@Bluelight: zajebiste, serio, jak ogarniesz co i jak, czyli pewnie za kilka sezonów (zależy od czasu, zaangażowania itp), to będziesz mógł śmigać pod 100km/h albo i więcej, a to jest już konkretna frajda :D

A jak tyle serio zarabiasz to się nie zastanawiaj nawet. Za sprzęt w którym będziesz mógł się uczyć nie wydasz dużo, tylko nie daj sobie wcisnąć kitu w sklepie. I zacznij z instruktorem.
@chomikgumiok: Wiesz.. Ja pracuję za granicą i naprawę tyle zarabiam ;)
Ten rok będzie dla mnie bardzo, ło ho ho ho.. Bardzo ciężki :D Tzn. finansowo, robię staż myśliwski, przygotowanie moto i stroju do sezonu, remont nowej kawalerki, i teraz ogarnąć sprzęt narciarski :D Nie wspominając o nowym aucie terenowym xD