Wpis z mikrobloga

@maciejaszek: Generalnie kamera pamiątkowa nazwijmy ;) To znaczy jakiś wypad na wakacje, żeby nagrać film jak się skacze z klifu (tu żart ale jako przykład :P ) albo pływanie w pięknym jeziorze, wycieczka do lasu na rowerze, spacer z dziewczyną, szaleńczy zjazd w dół stoku. :) Ale teraz już po tylu namowach powoli odkładam na silver 3 ale no to jednak 3 razy większy koszt...
@Keygan: ja szukałem kamery do tueystyki, biegania, snowboardu(normalne zjazdy) i tak jak ty do relacji z urlopów itp. I zdecydowałem, ze 540 zl to nie az tak duzo, a nawet nie wiem czy mi podpasuje tego typu kamera. Kupilem akcesoria, kartę. I mam nadzieje, ze wytrzyma mi ta kamera z 2-3 lata i wtedy kupie cos bardziej do rozbudowy. Jestem bardzo zadowolony, jakość super. Nie zdarzylo mi sie by kamera sie
@maciejaszek: Dosyć ciekawie przedstawiłeś temat, generalnie mnie wszyscy zniechęcają przez jakość "STARY MUSI BYĆ 1080p w 60 klatkach" ale mi w sumie, aż tak nie przeszkadza, że nie ma bo 1080p można powolne a w 720p jakieś sporty, po za tym to pierwsza kamera tego typu i wydaje mi się, że w razie większych potrzeb nabędę lepszy model. Co do tego czy uprawiam sporty extremalne, to tylko jak się wywale na
@Keygan: z tym 1080 przy 30 klatkach, dla mnie wystarczalo przy snowboardzie, 60 kl przy 720 wydawalo mi sie strasznie nienaturalne, ale podobno wynika z naszego przyzwyczajenia :) chcesz to moge potem zamiescic jakis film ze snowboardu, ale tylko 1080, 720 nie mam :)