Wpis z mikrobloga

#pytanie Mireczki, bylibyście zainteresowani opisami doświadczeń z różnymi narkotykami? Mógłbym wam wszystko opisać i odpowiedzieć na pytania.

Uprzedzając: nie miałem nigdy problemu z narkotykami, mimo, że używałem już kilku. Po prostu chciałem je sprawdzić. Testowałem je osobno, w różnych konfiguracjach i różnych połączeniach z innymi. Mogę wam opisać działanie, na co zwracałem uwagę, skutki uboczne, tripy, afterglowy, długoterminowe efekty, itd.


#narkotykizawszespoko
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maluszeczek: Dawki dla początkujących (hype - poczytaj). Skutków ubocznych nie odczuwałem i nie odczuwam (ale też nie jestem zawodowym, że to było walone 99 razy). Same pozytywne. Jakość fazy - moje szczury ( ͡° ͜ʖ ͡°) "w------o z butów", dosłownie - to własnie peak. Jak rakieta z ziemi nagle znajdujesz się gdzieś w układzie słonecznym :D. W przypadku moich szczurów oddziaływanie muzyki 10/10, idealnie by pogadać
  • Odpowiedz
@CynicznySkurczybyk: a to nic nowego. Kokę miałeś czystą, z prawilnego źródła? Rzeczywiście euforia nie do porównania z innymi dragami? DMT możesz napisać trip raporta. Z LSD i grzybków też, bo jak ktoś umie pisać, to TR z tych substancji się fajnie czyta
  • Odpowiedz
@ForThoseWhoKnow: K-----a była czyściutka - od gościa który 10 lat wciąga, biznesmana :) Czy euforia jest nie do porównania z innymi? Tak, ale to tylko dlatego, że wszystkie d---i mają różne rodzaje euforii. Na przykład po koce jest euforia + energia + niezniszczalność. Po mdma jest euforia + miłość + spokojna energia. I tak dalej. Z resztą opiszę to wszystko, jak będę pisał o koce :)
  • Odpowiedz