Wpis z mikrobloga

Mirki, mam zapytanie o ofertę lotu, którą wynalazłem ostatnio na fly4free. Jak to działa?

Tzn. jest tam ogłoszenie dotyczące relatywnie taniego (w porównaniu z ofertą na stronie tego samego przewoźnika w tych samych dniach/godzinach) loty, w nim linki do 2 portali co by tam zakupić bilet, jaką mam pewność że nie sponsoruje komuś innemu wakacji?

Czy to działa tak, że oni wcześniej kupują masę biletów bezpośrednio u przewoźników i sprzedają z małą marzą?

Kupował ktoś z Was bilety na http://www.flipo.pl/ al.bo czymś podobnym?
Nie zastanawiałbym się, ale wydając ponad 5k na bilety wolałbym się kilka razy zastanowić i sprawdzić komu przelewam ciężko zarobione pieniądze.

Tyle pytań ;)
#tanieloty #fly4free #flipo #podroze #podrozujzwykopem
  • 16
@Usurper: Tak, australia, nie byłem a zawsze chciałem. Lekko cebula jestem bo nie śpie na pieniądzach i 5k to nie grosz i jak mam wydać płacąc komuś to się zastanawiam kilka razy.
Nawet za bardzo nie zwracam uwagi, u ktorego posrednika kupuje. We flipo chyba kilka razy. Karta kradytowa bochyba dosc malo problematyczny czarczbek. (chyba, bo nigdy nie skorzystalem)
@Usurper: Nie mam nawet karty kredytowej (jakimś cudem nigdy nie potrzebowałem), tzn dziewczyna ma, ale z zamałym limitem na taką wycieczkę :D Opłaciłbym przelewem.
@Usurper: Nie chodzi do końca czyśpie czy nie, ale o to jak muszę przelać jakiejś firmie x, której nie znam kilka tysięcy teoretycznie nie mając pewności czy dostanę to za co zapłaciłem. Na sam pobyt pieniądze są, wiem, że Australia jest droga, bardzo droga.
orównaniu z ofertą na stronie tego samego przewoźnika w tych samych dniach/godzinach) loty, w nim linki do 2 portali co by tam zakupić bilet, jaką mam pewność że nie sponsoruje komuś innemu waka


@Ardeni: Co do fly4free to jest serwis informacyjny :) Pozdrawiamy!