Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu na Węgrzech kilka osób demonstrowało swoje poparcie dla separatystów (fot. 1) . Russia Today o tym poinformowała a post wrzucony na profil serwisu na portalu społecznościowym należał do najbardziej lubianych tego dnia.
Ale w niedziele w Budapeszcie w protescie przeciwko wizycie Putina i prorosyjskiej polityki Orbana uczestniczyło kilka tysięcy osób (fot.2) była nawet flaga #ukraina bo to tez tak naprawdę głowny powód sporu.
Ale na RT próżno szukac informacji o tym zdarzeniu. I tak to propaganda tej stacji wygląda. Gdy protestuje 20 bułgarskich rolników dawać to na główną. Gdy protestuja rolnicy w Polsce - temat powtarzany jest co kilka godzin żeby Rosjanie mogli sie nacieszyc i wypuścic z siebie setki obraźliwych komentarzy. Gdy kilka tysiecy daje wyraz negatywnemu stanowisku wobec Putina i Rosji to temat nawet nie trafił na pobocznego newsa.

#rosja #ruskapropaganda #wegry #polityka
Pobierz szurszur - Kilka dni temu na Węgrzech kilka osób demonstrowało swoje poparcie dla sep...
źródło: comment_1XUaH8ik5RJqHb2Lc3sk8xkexsDdqmGQ.jpg
  • 23
@PatologiiZew: Napisali dziekuje Zacharczenko ktory jest szefem jednej ze zbuntowanych republik. Co najwyżej skrót myslowy a nie manipulacja.

W "polskich" medich było odwrotnie


@TenebrosuS: Podaj przyklad calkowitego pominiecia tak duzej manifestacji w innym kraju przeciwko głowie Polski.
@TenebrosuS: Temat dotyczyczy tego że Rosjanie pomijaja kilkutysieczna manifestacje przeciwko swojej polityce a pokazuja malutkie pikiety gdy sa dla nich korzystne. WIec podaj przykład gdzie u nas było tak samo skoro twierdzisz ze odwrotnie. Co innego nie informowanie o wsystkich protestach a co inne o pomijaniu tych przeciwko sobie.
@szurszur: Mhm słyszałeś, żeby w ogóle ktoś protestował przeciw nam ostatnio? Bo ja nie bardzo. W chwili obecnej jesteśmy 3 ligowym graczem, którego wyciąga się jak jest potrzebny, a jak wydyma się go w dupę, to się go z powrotem zamyka w klatce.
Zrób post o manipulacji mediów. Manipuluj w nim. beka


@PatologiiZew: Napis na transparencie chyba jest jednoznaczny.
węgierscy nacjonaliści wywiesili na Placu Bohatera transparent z napisem „Dziękujemy Ci Zacharczenko! Niech Bóg chroni węgierski naród i wojowników Donbasu”.
@szurszur: Dalej nie odpowiedziałeś. Pikieta miała związek z wcielaniem Węgrów do armii. Nic dziwnego że nie chcą ginąć w takiej wojnie. Szczególnie z tak sabotującym walkę dowództwem. Transparent miał związek z tym że separatyści wypuścili Węgrów. Podziękowali i prawidłowo. Udaj się do RT bo słabo manipulujesz.
@PatologiiZew: Na co mam odpowiadac? Poparli separatystów widac to po napisie na transparencie wiec równie dobrze moge Tobie zarzucic manipulacje bo twierdziłes że chodzi o Wegrów a jak widac wychwalja tez bojowników Donbasu. Tematu pikiety nie rozwijalem ważne że jest korzystna dla Rosjan. Skoncz z tym tradycyjnym trolowaniem.
@PatologiiZew: Oceniam na podstawie napisu który wyraża poparcie dla separatystów tak jak napisałem .
Usilowales przekonac ze to pikieta dotyczaca Wegrów ale nawet napis przeczy że tylko o nich chodziło wiec kto tu przekłamuje?
@PatologiiZew: Ale ja temu nie zaprzeczam. Tylko że pikieta obok podizekowan za wypuszczenie Wegrów zawiera tez słowa wsparcia dla wojowników Donbasu. Nie maja znaczenia wszystkie powody demonstracji ( przy tej drugiej też było ich wiecej a skróciłem jej opis) ważne że jest korzystna dla rosyjskiej propagandy.
@bombastick: Nie ruszam "istoty sprawy". Irytuje mnie tylko jak ktoś wytyka manipulacje samemu manipulując. Jestem jak najbardziej za tym żeby pokazywać takie coś ale prawdziwie. Napisanie że to była pikieta poparcia dla separatystów jest przekłamaniem. Jeśli już chciał tak pisać to wypadało uwzględnić dlaczego się ona odbyła. Tylko że wtedy już nie ma sensacji.