Wpis z mikrobloga

@bnds: Z twoich propozycji grałem tylko w Atak Zombie. Gra nie jest jakaś specjalnie odkrywcza ale jest warta swojej ceny (kupiłem na allegro nową za ok 80zł). Bardzo fajne klimatyczne wydanie szczególnie dla fanów zombie ale nie tylko, grałem kilka razy więc ciężko mi powiedzieć po jakim czasie gra może się znudzić ale jest sporo strategii zwycięstwa. Lepiej grało mi się w dwie osoby niż w cztery. Ja kupiłem po zagraniu
@bnds: Przedwczoraj pierwszy raz grałem w Horror w Arkham. Na mirko czytałem opinie jaka to jest skomplikowana i trudna do ogarnięcia. Znajomy z godzinkę co prawda nam tłumaczył o co chodzi ale później już szło w porządku. Po pierwszym razie wrażenia bardzo pozytywne.
@Niedzwiedz87: @malak23: @Kimtchie: Jeszcze poszperałem i zdecydowałem się na Robinsona Crusoe: Przygoda na przeklętej wyspie, to jeśli chodzi o co-opa. Dzięki za odpowiedzi.

Zastanawiam się także nad Gra o tron wersja HBO dla dwóch graczy, ma dobre opinie chociaż zastanawiam się czy krótki czas rozgrywki nie oznacza, że szybko wyczerpują się możliwe scenariusze gry.