Wpis z mikrobloga

@keep_calm_and: Nie wiem jak Ty, ale jak ja biegałem na bieżni to sam bieg był sam w sobie ciekawy. Oczywiście fajnie jak muzyka gra w tle ale to nie jest konieczne. IMO wolę ciszę (w sensie bez głośnego TV czy głośnego gadania) i spokój na siłowni, można się spokojnie skupić na ćwiczeniach.

A własny odtwarzacz? Zgraj sobie muzykę która lubisz i wystarczy :)
@dzban_owocowy: Tak? Zapewniam Cię że codzienne pompki, brzuszki i przysiady nie dadzą nawet 50% tego co ćwiczenia na siłowni. Jest metoda ćwiczenia własnym ciężarem ciała ale ona jest bardziej skomplikowana. Innymi słowy, #!$%@? pan. I zgadzam się, jest wiele innych sportów ruchowych, ba szachy to również sport. Ale wrzucając do jednego worka wszystkich ćwiczących na siłowni jesteś zwykłym ignorantem który pewnie na siłowni bywał w styczniu, bo postanowienia.
@dzban_owocowy: dopiero zaczynam przygode z silownia. Chcialam przekonac jak sprawdzi sie u mnie. Nie przepadam za chodzeniem tam noe dlatego ze ciezko i wysilek ale dlatego ze wiem ze to beda dlugie minuty nudy. Czuje sie jak chomik na kolowrotku.