Wpis z mikrobloga

@gaska: taki longshot, ale na pewno w podstawowej wersji działają aplikacje? Powinny działać, ale przyznam, że aż tak się nie wczytywałem w opisy wersji. Jeśli wszystko jest okay, to pisz na support bez krępacji.
@parachutes: Niezbyt :P Scrobblowanie mi działa, ale chciałam posprawdzać dostępne aplikacje, a z każdą jest to samo.

@zoniu: A teraz to zabiłeś mi ćwieka. Nie mam pojęcia... Chociaż chyba zaznaczyliby, że aplikacje nie są dostępne w darmowej wersji. Tak przynajmniej podpowiada mi logika. @The_Apostate: pisałeś dziś o tej aplikacji, masz bezpłatną wersję czy premium?
@gaska: Aha, tak czułem, że nic mądrego nie napisałem :D

Ja mam premium, na 30 dni za darmo na próbę dali przecież możliwość testowania ;-) zainstalowało się bez problemu to dziadostwo od last.fm.
@gaska: kurde, usunąłem, bo źle do paraszuts napisałem, jeszcze raz :P (jakby ktoś koniecznie chciał wiedzieć to nie mam wersji premium, lecę na darmowej, uwielbiam reklamy)

@parachutes: nie ma tam opcji radia, ale możesz sobie porobić playlisty z rekomendacji, ostatnio odtwarzanych i ulubionych. Rozwijasz daną sekcję i klikasz "add as a playlist"
@gaska: ja (jak na razie) nie używam na tyle, żeby mi te reklamy jakoś strasznie przeszkadzały. Może kupiłbym sobie premium, żeby mieć apkę na telefon, ale mój telefon nie obsługuje takich zaawansowanych rzeczy :D