Wpis z mikrobloga

#pytanie #ksiazka #czechy
Mirki wlasnie wrocilem z kolejnego weekendu w Czechach i coraz bardziej fascynuje mnie ten kraj. Potrzebuje uzupełnić swoja wiedzę o tym kraju. Jakie ksiazki polecacie o Czechach, cos o histori cos o ludziach i kulturze. Gotland przeczytane. Lubie zwiedzać zamki interesuje sie historia wiec jakas dobra ksiazka historyczna o Czechach.
  • 18
@wielad: nie no mialem na mysli cos bardziej historycznego :D np. "Wojny Husyckie" Marczaka, w sumie ksiazka taka sobie ale jak Cie kreci ten temat to jak znalazl. Jak sobie przypomne cos jeszcze, napisze. Sporo literatury na ten temat jest niestety tylko po czesku
@brukiew: ale ja bylem w wielu krajach jesli chodzi o Adriatyk zwiedziłem cały. Ale nie bede sie tu licytował. Ja lubie pojechac do czeskiego raju na jakies zadupie spakować do samochodu rower zrobic sobie rajd po zamkach i skałkach a wieczor spedzic w jakims pubie na wiosce i wypić moje ulubione piwo i zapalić blanta na legalu.
@brukiew: ja #!$%@? co gimbus a co ciebie starzy wysłali na obóz do Grecji czy byłeś z nimi w Hurgadzie? I od razu taki #!$%@? światowy. Ból dupy masz ze lubie zapalić do piwa w pubie i musze #!$%@? 300km zeby to zrobic