Wpis z mikrobloga

Dziś obejrzałem w końcu, bo przeleżał na moim dysku już prawie 3 tygodnie, film Birdman. Nominowany do Oscara, więc spodziewałem się pewnej alternatywności.

Ogólnie film mega przeciętny, jak dla o mnie o niczym, a przynajmniej niczym ciekawym. Historia w ogóle nie jest porywająca, w pewnym momencie - koło 40 minuty już chciałem wyłączać, ale dociągnąłem do 1h10min. i stwierdziłem, że domęczę już do końca. Owszem, druga połowa filmu była trochę lepsza niż pierwsza godzina, ale nadal słabo. Wszystko w tym filmie było zupełnie nijakie, nawet niebrzydkie aktorki wyglądały jak przeciętniaki 4/10.

Mógłbym długo pisać i komentować, ale niech najlepszym komentarzem będzie fakt, że od razu po finałowej scenie obróciłem się na drugi bok i zasnąłem na dwie godziny - nie żartuje.

5/10 ale chyba tylko za główną rolę.


#film #filmy #birdman
nodikv - Dziś obejrzałem w końcu, bo przeleżał na moim dysku już prawie 3 tygodnie, f...

źródło: comment_En9nITYr62aHy1Rlv3Y3BPtuRWapoAXj.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marthab: Pytasz czy stwierdzasz?

Może użyłem złego słowa, chodzi mi o to, że film jest mocno inny niż większość produkcji, ale nie ma w sobie nic lepszego od nich.
  • Odpowiedz
@nodikv: pomysl na film bardzo ciekawy, ale pokazanie ze glupota sprzedaje sie lepiej niz prawdziwa sztuka to troche jak mowic o tym, ze ziemia krazy wokol slonca - kazdy normalny czlowiek to wie, a ci ktorzy nie wiedza raczej nie zrozumieja tego z filmu kwitujac soczystym "hehe pacz seba w gaciach gosc biegnie bo mu drzwi zamkneli, bk". Dla mnie 7.5/10, dobry pomysl ale realizacja mogla byc lepsza.

Z nominowanych
  • Odpowiedz
@marthab: Jak dobrze płaca to mogę po godzinach być i krytykiem. Chodziło mi o to, że głównym i praktycznie jedyny wątek jest o dupie marynie. Ot, facet, była gwiazda kina, gra w teatrze bo w świecie kina już go nie chcą. Chce to zrobić jak najlepiej i osiągnąć sukces, jak każdy człowiek na świecie. Fajnie, mądrze, ale nic ciekawego mi ta historia nie pokazała.
@biczplis: Ale ja się
  • Odpowiedz
Ot, facet, była gwiazda kina, gra w teatrze bo w świecie kina już go nie chcą. Chce to zrobić jak najlepiej i osiągnąć sukces, jak każdy człowiek na świecie.


@nodikv: Czyli nic nie zrozumiałeś z tego filmu.

I podaj twoje typy jako filmy 2014 roku.
  • Odpowiedz
@biczplis: Twoim zdaniem :) Ja uważam, że zrozumiałem i prawdopodobnie tak jest, tylko Ty próbujesz mi udowodnić, że nie, bo chcesz mi pokazać jaki to super film.

A typów z 2014 Ci nie podam bo żaden film nie zapadł mi w pamięć w 2014r., ale fakt - niewiele ich w tym roku oglądałem ;)

@Airbooz: Polecę jeden: Blow. Mój ulubiony film :)
  • Odpowiedz