Wpis z mikrobloga

Nowy odcinek #jakbyniepaczec dowieźli. Tym razem o nie-amerykańskich serialach, które warto poznać, mimo że Amerykanie zrobili albo robią ich remaki. #homeland, #thekilling czy #shameless nigdy by nie powstały gdyby nie świetni scenarzyści z Izraela, Danii czy Wielkiej Brytanii. Zanim zajaramy się jakimś nowym amerykańskim tytułem warto sprawdzić czy nie jest to po prostu remake jakiegoś świetnego serialu z innego kraju.

Serdecznie zapraszam do oglądania :-)
#seriale #kultura #rozrywka #utopia #gomorra #homeland
kajaszafranska - Nowy odcinek #jakbyniepaczec dowieźli. Tym razem o nie-amerykańskich...
  • 27
  • Odpowiedz
@destroner: Tak, to prawda :-) Ogólnie to gdyby tak dobrze przysiąść to nasza lista byłaby znacznie dłuższa (i nie zmieściłaby się w programie), bo Amerykanie przerabiają wszystko co im podleci pod ręce. Raz się udaje, innym razem nie. Myśle, że jak zrobimy wreszcie cykl o brytyjskich serialach (do którego się od pewnego czasu przymierzamy) to poświęcimy odcinek właśnie na top brytyjskich seriali, które zremake'owali Amerykanie. Przez The Office, Life On Mars,
  • Odpowiedz
@kajaszafranska: ALE Z TYCH AKcentów TO TY ZREzygnuj BO BARdzo PRZEszkadzają W SŁUchaniu.
Wolę już to czytane normalnie. Może się wydawać bardziej monotonnie, ale nie wkurzające tak.
  • Odpowiedz
@WykopQ: O wow, dawno nie musiałam przepraszać że coś robię nie tak :D Sory stary, od pewnego czasu przyjmuję już tylko uwagi merytoryczne bo musiałabym się inaczej zastrzelić, że nie jestem taka, żeby się każdemu podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro i co złeGO To nie JA :-) Pociesz się myślą, że nie musisz mieć ze mną do czynienia na co dzień. Ja muszę :-)
  • Odpowiedz