Wpis z mikrobloga

@durielek: Nie, dobry horror musi być strasznym horrorem. Oglądający musi się bać. Horrory nie muszą być dziełem sztuki, nie muszą zachwycać swym wysokim poziomem, muszą grać na najniższych ludzkich instynktach bo raz jeszcze to powtarzam - mają straszyć. Stare filmy nie straszą bo są zazwyczaj na nasze czasy tandetnie wykonane. Wystarczy spojrzeć na Ptaki gdzie ta sama scena z nalotem ptaków była puszczana co trzy sekundy przez minutę. Wybacz, ale teraz
  • Odpowiedz
: Nie, dobry horror musi być strasznym horrorem. Oglądający musi się bać. Horrory nie muszą być dziełem sztuki, nie muszą zachwycać swym wysokim poziomem, muszą grać na najniższych ludzkich instynktach bo raz jeszcze to powtarzam - mają straszyć


@homo_superior: z niczym się nie zgadzam, aż szkoda mi czasu. Żeby się bać na filmie to trzeba mieć chyba 12 lat. Po obejrzeniu kilkuset horrorów już nic nie straszy i się zaczyna dopiero
  • Odpowiedz
@durielek:

porządne i dobre horrory, które są przede wszystkim dobrymi filmami.

Proszę Cię... aż żal, że ja to dalej komentuję. Na cholerę horror ma być super dobry, wysokich lotów i cholera wie co jeszcze? To ma być cholerna rozrywka, która ma cieszyć widza. Ja lubię się bać. Boję się psychopatów stojących za oknem, boję się szmerów na strychu i tego nie zmienię i nieważne ile horrorów obejrzę, tych rzeczy dalej będę
  • Odpowiedz
@wzr1one: Potwierdzam. Próbowałem milion razy i non stop zasypiam. Nudne to a jedyny dobry aktor w filmie to Nicholson. Tą jego kobitę chcę rozszarpać za każdym razem.
  • Odpowiedz
@wzr1one: i o tym właśnie mówię. Też uważam, że Lśnienie nie jest super filmem, ale większość się podnieca bo to stary film. I to jest właśnie to co opisują wyżej. Film ambitny xD Horror i film ambitny... Serio nie wiem czego ludzie oczekują po prostej rozrywce w postaci czegoś czego zadaniem jest wystraszenie widza bo to zwyczajnie lubi.
Ale ok, nie będę dalej z tym dyskutować. Każdy lubi to co lubi.
  • Odpowiedz
@durielek: Wiesz po czym poznaje się podludzi? Po tym, że uważają, że prosta rozrywka jaką są filmy, może być ambitna. Sorry ale filmów zazwyczaj nie oglądam bo to gówno bez polotu, jedynie horrory bo one nie muszą udawać ambitnego kina xD Sam się okłamujesz pseudointeligencie.
Bawią mnie tacy ludzie jak Ty. Pewnie codziennie oglądasz po trzy seriale i zastanawiasz się nad ich pięknem, drugim dnem i cholera wie co jeszcze, nie
  • Odpowiedz
@klik34: kiedys na sam dzwiek slowa lsnienie mialem dreszcze, sikalem ze strachu na sama mysl ze bedzie w tv lecial... Do czasu az to obejrzalem... Zasnalem 3 razy, ta jego zona to jakas #!$%@? byla xd nic dobrego w nim nie bylo
  • Odpowiedz
@durielek: jak ja nie lubię takich #!$%@? geniuszy i znawców, którzy mówią innym jak mają żyć i co mają czuć. Dziewczyna od samego początku pisze, o jakie filmy prosi i czego od nich oczekuje a Ty się #!$%@? i narzucasz swój gust jako jedyny poprawny a wszystko inne jest złe i podludzkie. Ja #!$%@?, co za ograniczenie
  • Odpowiedz