Wpis z mikrobloga

Mireczki oto moj oficjalny #dekucing xD Ale od pcozatku ;) Nie jestem typowym kucem, nie
jestem informatykiem, nie popieram knp, nie mieszkam w piwnicy, potrafie rozmawiac z
dziewczynami xD Zapuszczac kuca zaczalem 4 lata temu, bo moja juz teraz byla dziewczyna
powiedziala, ze tak jej sie bardziej podobam. No spoko, ja uwazalem ze wygladam jak
niedoszly pedofil, ale ogolnie jakos nie przejmuje sie swoim wygladem, wiec jak jej sie
podoba to spoko. Mimo to jakos za tym kucem nie przepadalem, kompletnie nie moj styl itd,
no ale milosc i te sprawy, glupi bylem xD Pare miesiecy temu rozstalem sie ze swoja
dziewczyna, teraz ona ma juz innego kolesia, wiec postanowilem i ja zamknac ten etap w
zyciu, scinajac kuca i wracajac do bycia normalnym :) Mam nadzieje ze nie przesiaknalem
kucostwem i jestem do uratowania xD Foto kuca, skalpu i mnie bez kuca xD

A no i troche #pokazmorde chociaz i tak juz kto chcial to mnie widzial ;)
P.....o - Mireczki oto moj oficjalny #dekucing xD Ale od pcozatku ;) Nie jestem typow...

źródło: comment_FOc6mWYu0eOlXHnCB6p8VetXjmeZau56.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
@Perlo: dobrze zrobiles po h*j facetowi takie kudly - na miescie ktos by zlapal i by Toba machal jak lassem na wietrze - teraz wygladasz jak prawilniak - szacunek na dzielnicy - piątka!
  • Odpowiedz